همه محصولات
تماس با شخص :
Info
واتس اپ :
+8618626070324
کلید واژه ها [ wpc decking board ] همخوانی داشتن 113 محصولات.
100 X 25 WPC کامپوزیت سنتی تخته های عرشه چوب پلاستیکی در فضای باز
| نام: | تخته دکینگ کامپوزیت wpc کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی 100x25 بدون تراشه در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 100x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
قرمز قهوه ای 146 X 22 WPC 3D پانل دیواری در فضای باز تخته های عرشه پلاستیکی کف کامپوزیت کف
| نام محصول: | تخته های کفپوش کامپوزیت کامپوزیت چوب پلاستیکی با نقش برجسته سه بعدی عمیق |
|---|---|
| اندازه محصول: | 146x22 |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت توخالی Wpc ضد قالب
| نام محصول: | پانل های دکینگ چوب پلاستیکی در فضای باز تخته های دکینگ کامپوزیت wpc پانل های حصاری wpc |
|---|---|
| اندازه: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته های کفپوش قهوه ای کامپوزیت WPC کامپوزیت 146 X 22 توخالی
| نام محصول: | تخته های دکینگ کامپوزیت WPC سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 146x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیکی جامد 140x25mm در فضای باز 140x25 کفپوش کف
| نام محصول: | تخته کف پلاستیکی چوبی 140x25 بدون تراشه در فضای باز کفپوش کامپوزیت کفپوش wpc از جنس چوب جامد |
|---|---|
| اندازه محصول: | 140x25 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته های عرشه کامپوزیتی درپوش دار ISO14001 Co اکسترود شده WPC Plastic Garden Decking Boards
| نام محصول: | کفپوش عرشه کامپوزیتی با درپوش 138x23 بدون تراشه با کیفیت بالا کف کف عرشه wpc اکسترود شده |
|---|---|
| اندازه: | 138x23 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
100 X 25 تخته های توخالی دکینگ پلاستیک WPC کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیک
| نام محصول: | پانل کفپوش کامپوزیت WPC سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 100x25mm B |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
146 X 22 3D کامپوزیت Wpc تخته کفپوش چوبی کامپوزیت فضای باز
| شرح: | تخته های دکینگ کامپوزیت چوب پلاستیکی WPC با نقش برجسته سه بعدی |
|---|---|
| اندازه: | 146x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
135 X 25 کامپوزیت توخالی در فضای باز تخته های کفپوش پلاستیکی جامد سنتی
| نام محصول: | تخته های دکینگ کامپوزیت چوبی سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 135x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
146x22 میلی متر کفپوش WPC ضد آب تخته های عرشه کامپوزیتی با درپوش دوستانه با پای برهنه
| شرح: | کفپوش 146x22 WPC ضد آب کامپوزیت چوبی پلاستیکی تولید کننده کفپوش عرشه wpc درپوش دار |
|---|---|
| اندازه محصول: | 146x22 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |

