Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
100 X 25 Tradycyjne deski kompozytowe WPC Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe
| Nazwa: | Bezodpryskowa, tradycyjna deska tarasowa z drewna kompozytowego wpc o wymiarach 100x25 na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Czerwony Brązowy 146 X 22 WPC 3d Panel ścienny Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe Podłoga kompozytowa
| Nazwa produktu: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego na zewnątrz podłogi |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporny na pleśń wodoodporny kompozytowy pusty taras Wpc
| Nazwa produktu: | zewnętrzne panele tarasowe z tworzywa sztucznego wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeni |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Anti Insect 146 X 22 Puste kompozytowe deski tarasowe WPC kompozytowe brązowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe kompozytowe Hollow Tradycyjne WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 146x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solidna zewnętrzna deska tarasowa z drewna kompozytowego 140x25 mm z drewna 140x25
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna deska podłogowa z drewna z tworzywa sztucznego bez odprysków 140x25 tradycyjna deska podł |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe kompozytowe z powłoką ISO14001 Co Wytłaczane deski tarasowe z tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości bezodpryskowe deski kompozytowe 138x23 z kompozytem współwytłaczane wpc podłoga t |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
100 x 25 pustych plastikowych desek tarasowych Podłogi kompozytowe z drewna z tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Tradycyjny kompozytowy panel podłogowy WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm B |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
146 X 22 3D Composite Wpc Decking Zewnętrzne kompozytowe deski podłogowe
| Opis: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe z drewna WPC z tworzywa sztucznego, |
|---|---|
| Rozmiar: | 146x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25 Zewnętrzne puste deski kompozytowe Tradycyjne solidne plastikowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Puste tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego kompozytowego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
146x22 Mm Wodoodporne deski podłogowe WPC Przyjazne dla boso kompozytowe deski tarasowe
| Opis: | Wodoodporny taras podłogowy WPC o wymiarach 146x22 WPC producent kompozytów z drewna i tworzywa sztu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

