Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
135 X 23 2900MM Tradycyjna deska tarasowa WPC Decking Wood Plastic Composite Floo.r
| Nazwa produktu: | tradycyjna podłoga z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Szary Natural Wood Grain WPC Decking Board Co Wytłaczanie WPC Decking Floor
| Opis: | współwytłaczana podłoga tarasowa WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporna deska tarasowa 100 x 25 WPC Deski z drewna z recyklingu z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 100x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Zewnętrzna deska tarasowa 135 x 25 WPC WPC 2200 mm Drewniana deska kompozytowa z tworzywa sztucznego
| Opis: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar: | 130x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm Splinter Free WPC Deck Flooring Kompozytowe deski tarasowe z drewna Wpc
| Opis: | Bezodpryskowe 146x22 WPC deski podłogowe współwytłaczane deski tarasowe WPC pokryte producent kompoz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne ognioodporne płyty kompozytowe z drewna z tworzywa sztucznego WPC Decking 140 X 25
| Nazwa produktu: | Deska tarasowa WPC głęboko tłoczona 3D |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Anit Slip No Rot Puste deski tarasowe 140 X 25 Gładkie drewniane deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Tradycyjne drewniane deski tarasowe na zewnątrz wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na zarysowania kompozytowe deski tarasowe Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe z recyklingu
| Opis: | Pokryte kompozytowe deski tarasowe zewnętrzne, współwytłaczane drewniane deski kompozytowe z tworzyw |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm 150 x 30 Hollow Deski kompozytowe Ekologiczne dwustronne deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Deski podłogowe z drewna kompozytowego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne puste deski kompozytowe 150 x 25 Syntetyczne czarne deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | Pokrycie z kompozytu drewna syntetycznego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

