Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking board ] eşleşme 113 Ürünler.
135 X 23 2900MM Geleneksel WPC Decking Board Decking Ahşap Plastik Kompozit Floo.r
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 135x23 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Gri Doğal Ahşap Tahıl WPC Decking Board Co Ekstrüzyon WPC Decking Döşeme
| tanım: | ortak ekstrüzyon WPC zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez 100 X 25 WPC Decking Board Geri Dönüşümlü Plastik Ahşap Levhalar
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 100x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Dış Mekan 135 X 25 WPC Decking Board WPC 2200mm Ahşap Plastik Kompozit Levha
| tanım: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Boyut: | 130x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Kıymıksız WPC Güverte Döşeme Kompozit Kapaklı Ahşap WPC Decking Panoları
| tanım: | Kıymıksız 146x22 WPC zemin döşemesi birlikte haddelenmiş wpc zemin kaplaması tahtaları kapaklı ahşap |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı Yanmaz Ahşap Plastik Kompozit Levhalar WPC Decking 140 X 25
| Ürün adı: | 3D derin kabartmalı WPC zemin kaplaması tahtası |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Anit Slip No Rot Hollow Deck Levha 140 X 25 Pürüzsüz Ahşap Deck Levha
| Ürün adı: | Geleneksel açık wpc ahşap zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Boyut: | 140x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çizilmeye Dayanıklı Kompozit Kapaklı Decking Dış Mekan Geri Dönüşümlü Plastik Ahşap Güverte Panoları
| tanım: | Kapaklı kompozit zemin kaplaması dış mekan ortak ekstrüzyon ahşap plastik kompozit zemin kaplaması |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 142x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm 150 X 30 Boşluklu Kompozit Decking Çevre Dostu Çift Taraflı Decking Levhaları
| Ürün adı: | İçi boş çekirdek plastik ahşap kompozit zemin döşeme tahtaları |
|---|---|
| Boyut: | 150x30 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması 150 X 25 Sentetik Siyah Kompozit Zemin Kaplama Panoları
| Ürün adı: | Oyuk çekirdekli sentetik plastik ahşap kompozit zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

