Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking board ] eşleşme 113 Ürünler.
FSC 3D Ahşap Plastik Kompozit Levhalar, Wpc İçi Boş Tahta
| Tanım: | ko-ekstrüzyon WPC zemin kaplaması |
|---|---|
| Boy: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
96 X 12mm Geleneksel Kompozit Ön Pano Ekstrüde WPC Su Geçirmez Levha
| Ürün adı: | süpürgelik, dış mekan katı geleneksel WPC kompozit ön pano panolarını düzeltir |
|---|---|
| Boyut: | 96x12 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Masif Ahşap WPC Zemin Kaplaması 135X23 3D Plastik Kompozit Levha Güverte Zemini
| Ürün adı: | 3D derin kabartmalı kompozit zemin kaplaması WPC güverte zemini |
|---|---|
| Boyut: | 135x23 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Gümüş Paslanmaz Çelik Güverte Vidaları WPC Döşeme Aksesuarları Kompozit Levhalar Klipsler
| tanım: | Gizli kurulum sistemi için kompozit zemin kaplama levhaları paslanmaz çelik klipsler paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
2900MM Suya Dayanıklı Katı Kenar Kompozit Zemin Kaplaması 140x25 Mm Kompozit Katı Zemin Kaplama Panoları
| Ürün adı: | açık Katı wpc plastik ahşap kompozit zemin kaplaması panelleri |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
150 X 25 Mm Böcek Karşıtı Katı Kompozit Zemin Kaplaması Dış Mekan Geri Dönüşümlü Plastik Zemin Kaplama Panoları
| Ürün adı: | Görünmez sabitleme sistemi ile dış mekan katı plastik ahşap kompozit zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
UV Dayanımlı Kapaklı Kompozit Decking 138 X 23 Dış Mekan Güverte Panoları Plastik Kompozit
| Ürün adı: | Kapaklı kompozit zemin kaplaması açık ortak ekstrüde ahşap plastik kompozit zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 142x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
40mm Kompozit Plastik Döşeme Klipsleri Bağlantı Elemanı WPC Döşeme Aksesuarları 8mm
| Ürün Açıklaması: | kompozit zemin kaplamasının montajı için plastik klipsler zemin kaplaması tutturucu |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
Dayanıklı 140 X 25 Geleneksel WPC Çit Panoları Fırçalama Kompozit Zemin Kaplaması Dış Mekan
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
135 X 25 UV Dayanımlı WPC Kompozit Zemin Kaplaması Su Geçirmez Birbirine Geçmeli Güverte Panoları
| Ürün Açıklaması: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 135x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

