Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking board ] αγώνας 113 προϊόντα.
Τρισδιάστατοι ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι πίνακες FSC, κοίλος πίνακας Wpc
| Περιγραφή: | co-extrusion WPC decking πάτωμα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
96 X 12mm παραδοσιακός σύνθετος εξωθημένος WPC πίνακας αδιάβροχος πίνακας λωρίδων
| Όνομα προϊόντων: | περιζώνοντας πίνακες λωρίδων περιποιήσεων υπαίθριοι στερεοί παραδοσιακοί WPC σύνθετοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 96x12 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στερεό ξύλινο Wpc Decking πάτωμα γεφυρών πινάκων πατωμάτων 135X23 τρισδιάστατο πλαστικό σύνθετο
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατο βαθιά αποτυπωμένο σε ανάγλυφο σύνθετο decking πάτωμα γεφυρών WPC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 135x23 |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Ασημένιοι ανοξείδωτου γεφυρών βιδών WPC Decking συνδετήρες πινάκων εξαρτημάτων σύνθετοι
| Περιγραφή: | Σύνθετος decking decking σύνδεσμος ανοξείδωτου συνδετήρων ανοξείδωτου πινάκων για το κρυμμένο σύστημ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
2900MM αδιάβροχοι στερεοί σύνθετοι στερεοί Decking ακρών σύνθετοι πίνακες Decking 140x25 χιλ.
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριες στερεές πλαστικές ξύλινες σύνθετες decking επιτροπές wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
150 της X.25 χιλ. υπαίθριοι ανακυκλωμένοι πλαστικοί Decking αντι εντόμων στερεοί σύνθετοι πίνακες Decking
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο στερεό πλαστικό ξύλινο σύνθετο με το αόρατο στερεώνοντας σύστημα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Πλαστικό σύνθετο UV ανθεκτικά καλυμμένου σύνθετου Decking 138 X 23 υπαίθριο πινάκων γεφυρών
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένο σύνθετο που οι υπαίθριοι ομο-εξωθημένοι ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι decking πίνακες |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
εξαρτήματα 8mm συνδέσμων WPC Decking συνδετήρων 40mm σύνθετα πλαστικά Decking
| Περιγραφή προϊόντων: | πλαστικά κλιπ στερέωσης καταστρώματος για εγκατάσταση σύνθετου καταστρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
Ανθεκτικοί 140 πίνακες φρακτών της X.25 παραδοσιακοί WPC που βουρτσίζουν το σύνθετο πάτωμα Decking υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
135 UV ανθεκτικοί WPC σύνθετοι Decking αδιάβροχοι ενδασφαλίζοντας πίνακες γεφυρών της X.25
| Περιγραφή προϊόντων: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 135x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

