Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking board ] αγώνας 113 προϊόντα.
6 στρογγυλή τρύπα 138 X 23 καλυμμένο σύνθετο Decking που βουρτσίζει τους ανακυκλωμένους πλαστικούς πίνακες Decking
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένο σύνθετο Decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 138X23 |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
56 X 49 καλυμμένη διαμορφωμένη Λ σύνθετη άκρη Λ επένδυσης πινάκων Decking
| Όνομα στοιχείων: | Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο decking επένδυσης τελών co-extrusion ακρών κάλυψης καλυμμένο WPC Λ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 56x49 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
7 στρογγυλοί τρυπών 142 X 22 καλυμμένοι σύνθετοι πίνακες γεφυρών Decking βουρτσίζοντας αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο πλαστικοί
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένο σύνθετο Decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Πίνακες Decking Eco φιλικά 120 X 27,5 ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι ανακυκλωμένοι επένδυση σύνθετοι
| Όνομα προϊόντων: | ξύλινη πλαστική σύνθετη καλυμμένη wpc επένδυση επιτροπής τοίχων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 120x27.5 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Σκοτεινός καφές 2.2m τρισδιάστατη εξωτερική τρισδιάστατη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο πίνακας επιφάνεια επιτροπών τοίχων WPC
| Περιγραφή: | τρισδιάστατες βαθιές αποτυπωμένες σε ανάγλυφο ξύλινες επιτροπές τοίχων επιτροπών επένδυσης τοίχων σι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στεγανοποιήστε 40 X 30mm κοίλο σύνθετο Decking σύνθετο πινάκων γεφυρών δοκών πλαστικό ξύλινο που εξωθείται
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη δοκός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40X30 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
140 X 23 τρισδιάστατος υπαίθριος επένδυσης τοίχων που εξωθείται εξασθενίζει ανθεκτικό σύνθετο Wpc Decking
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατο αποτυπωμένο σε ανάγλυφο σύνθετο Decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x23 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κοίλος |
174 X ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση 21 2200mm 2900mm καλυμμένοι σύνθετοι πίνακες γεφυρών
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένη σύνθετη επένδυση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174X21 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
2900mm υπαίθριο WPC σύνθετο Decking
| Περιγραφή: | Αδιάβροχο 140x25 wpc που κεραμώνει τον παραδοσιακό ξύλινο πλαστικό σύνθετο σύνθετο decking πίνακα wp |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στερεό σχεδιάγραμμα WPC σύνθετο Decking από εξωθημένος
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο πλαστικό ξύλινο decking σύνθετο επιτροπών wpc επιβιβάζεται wpc στις επιτροπές φρακτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

