Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking board ] αγώνας 113 προϊόντα.
τρισδιάστατη στερεά ξύλινη πλαστική ξυλεία Decking WPC αντιολισθητικό
| Περιγραφή: | Θραυσμάτων ελεύθερος 150x25 πλαστικός ξύλινος σύνθετος decking πίνακας wpc πατωμάτων παραδοσιακός στ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχη επιτροπή δαπέδων WPC ξύλινη πλαστική σύνθετη
| Περιγραφή: | Αδιάβροχα 150x25 wpc περιφράζουν σύνθετο decking πίνακα wpc επιτροπής τον παραδοσιακό ξύλινο πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Το κοβάλτιο εξώθησε κοίλο σύνθετο Decking
| Όνομα προϊόντων: | Παραδοσιακοί υπαίθριοι κατασκευαστές πινάκων wpc ξύλινοι decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x30mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο κοίλο σύνθετο Decking
| Όνομα προϊόντων: | Παραδοσιακοί υπαίθριοι κατασκευαστές πινάκων wpc ξύλινοι decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 146x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αποτυπώνοντας 50 X 50 διαμορφωμένο Λ σε ανάγλυφο σύνθετο Decking 2200MM ξύλινη σύνθετη επένδυση τοίχων
| Όνομα στοιχείων: | Το Λ διαμόρφωσε τις σύνθετες decking καλυμμένες WPC Λ conner περιποιήσεις κάλυψης τελών επένδυσης |
|---|---|
| Μέγεθος στοιχείων: | 50x50 χιλ. |
| Μήκος στοιχείων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο σύνθετος πίνακας 2.9M λωρίδων 142 X 22 ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας
| Όνομα προϊόντων: | Περιζώνοντας co-extrusion πινάκων λωρίδων πινάκων υπαίθριο καλυμμένο στερεό WPC σύνθετο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Κρυμμένη στερεώνοντας ξυλεία Decking WPC υπαίθριο Decking Wpc συστημάτων κοίλη
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθρια επιτροπή φρακτών wpc decking wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 138x23 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στερεό φυσικό ξύλινο πάτωμα Decking 135 X 23MM WPC τρισδιάστατη επένδυση τοίχων Wpc εσωτερική
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατες βαθιά αποτυπωμένες σε ανάγλυφο σύνθετες decking επιτροπές πινάκων WPC |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Βούρτσισμα του κοίλου σύνθετου πατώματος Decking Decking Wpc
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλο παραδοσιακό σύνθετο decking πάτωμα WPC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στερεό σχεδιαγράμματος βινυλίου δάπεδο Wpc θραυσμάτων ελεύθερο ξύλινο πλαστικό σύνθετο
| Όνομα προϊόντων: | παραδοσιακό ξύλινο πλαστικό σύνθετο decking πάτωμα wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 135x23 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

