Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
3D WPC z litego drewna z tworzywa sztucznego z drewna odpornego na poślizg
| Opis: | Drewniana podłoga z tworzywa sztucznego 150x25 bez drzazg tradycyjna deska tarasowa kompozytowa komp |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny panel podłogowy z tworzywa sztucznego WPC z tworzywa sztucznego
| Opis: | Wodoodporny panel ogrodzeniowy 150x25 wpc tradycyjne drewno kompozytowe kompozytowe deski kompozytow |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Co wytłaczane puste deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | Producenci tradycyjnych drewnianych desek tarasowych WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny, pusty taras kompozytowy
| Nazwa produktu: | Producenci tradycyjnych drewnianych desek tarasowych WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 146x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Tłoczenie deski kompozytowej w kształcie 50 x 50 L 2200 mm okładziny ścienne z kompozytu drewnianego
| Nazwa przedmiotu: | Osłona końcowa okładziny kompozytowej w kształcie litery L Zaślepione listwy wykończeniowe WPC L |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 50x50mm |
| długość przedmiotu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wytłaczana deska kompozytowa 142 X 22 Deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego 2,9 m
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne kompozytowe deski czołowe WPC współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ukryty system mocowania Hollow Wpc Wood Decking WPC Outdoor Decking
| Nazwa produktu: | zewnętrzny panel ogrodzeniowy wpc panel ogrodzeniowy wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska podłogowa z litego naturalnego drewna WPC 135 X 23 mm 3D Wpc okładzina ścienna wewnętrzna
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe głęboko tłoczone 3D Panele WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Szczotkowanie pustych desek kompozytowych Wpc Deski podłogowe
| Nazwa produktu: | Pusta tradycyjna podłoga kompozytowa WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Podłogi winylowe WPC z litego profilu bez drzazg z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjna drewniana podłoga kompozytowa wpc z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

