Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
Deski tarasowe kompozytowe z pokrywą zewnętrzną Composite Co Extruded Decking 2900mm
| Nazwa: | Zaślepiony kompozytowy taras na zewnątrz współwytłaczany taras podłogowy wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Głęboko tłoczone zewnętrzne panele okładzinowe 3D WPC Composite Wood Grain Decking
| Opis: | 3D głęboko tłoczone słoje drewna wpc okładzina ścienna z drewna z tworzywa sztucznego kompozytowy pa |
|---|---|
| Rozmiar: | 148x21mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne plastikowe klipsy 8 mm Klipsy do tarasów Zapięcie kompozytowe do ukrytego systemu instalacji
| Opis produktu: | plastikowe klipsy zapięcie na deski do ukrytego systemu instalacji, |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
Bi Color Hollow Terrace ECO Deska Wpc Decking Szczotkowanie powierzchni
| Opis: | tradycyjna drewniana kompozytowa kompozytowa deska podłogowa wpc na zewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar: | 130x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na promieniowanie UV drewniane kompozytowe deski podłogowe z tworzywa sztucznego Przyjazne boso
| Nazwa produktu: | tradycyjna drewniana kompozytowa kompozytowa deska podłogowa wpc na zewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200 mm kompozytowa deska rozdzielcza 98 x 12 mm zewnętrzne plastikowe panele kompozytowe z drewna
| Nazwa produktu: | zewnętrzne, solidne, kompozytowe deski czołowe WPC, współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 98x12mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska kompozytowa w kształcie 25 X 49 L Pokrywa końcowa Co Wytłaczane kompozytowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Kompozytowa pokrywa końcowa w kształcie litery L Zaślepiona współwytłaczanie pokrywy końcowej WPC L |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 25x49mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
174 X21mm Wpc Okładzina ścienna Odporny na blaknięcie panel ścienny z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | tradycyjna okładzina kompozytowa Wood Plastic Composite Panel ścienny Okładzina Wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 174x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe 100 x 25 z pustym rdzeniem Klasyczne deski kompozytowe 2200 mm 2900 mm
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe kompozytowe Classic — profile drążone |
|---|---|
| Rozmiar: | 100X25 |
| Funkcja: | Dziurawy |
70 X 11 2900 mm Deska kompozytowa Deska kompozytowa Drewniana deska kompozytowa Szlifowanie Szczotkowanie Wytłaczanie
| Nazwa produktu: | Kompozytowa maskownica |
|---|---|
| Rozmiar: | 70X11 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |

