Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking board ] αγώνας 113 προϊόντα.
Υπαίθριο καλυμμένο σύνθετο Decking σύνθετο εξωθημένο κοβάλτιο Decking 2900mm
| Όνομα: | Καλυμμένο σύνθετο που υπαίθριο ομο-εξωθημένο wpc πατωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Βαθιά αποτυπωμένο σε ανάγλυφο υπαίθριο τρισδιάστατο σύνθετο ξύλινο σιτάρι Decking επιτροπών επένδυσης WPC
| Περιγραφή: | το τρισδιάστατο βαθύ αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ξύλινο σιτάρι wpc περιτοιχίζει την ξύλινη πλαστική σύνθ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στεγανοποιήστε σύνθετο σύνδεσμο συνδετήρων Decking συνδετήρων 8mm τον πλαστικό για το κρυμμένο σύστημα εγκατάστασης
| Περιγραφή προϊόντων: | πλαστικά κλιπ στερέωσης καταστρώματος για κρυφό σύστημα εγκατάστασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
Κοίλη επιφάνεια βουρτσίσματος Decking πινάκων πεζουλιών ECO Wpc χρώματος βισμουθίου
| Περιγραφή: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 130x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Το UV ανθεκτικό ξύλινο πλαστικό σύνθετο δάπεδο επιβιβάζεται ξυπόλυτο σε φιλικό
| Όνομα προϊόντων: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
πίνακας 98 X 12mm λωρίδων 2200mm σύνθετος υπαίθριες ξύλινες πλαστικές σύνθετες επιτροπές
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο καλυμμένο στερεό co-extrusion πινάκων λωρίδων WPC σύνθετο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 98x12 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
25 X 49 διαμορφωμένο Λ σύνθετο κοβάλτιο καλυμμένο εξώθηση σύνθετο Decking κάλυψης τελών Decking
| Όνομα προϊόντων: | Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο decking τελών co-extrusion κάλυψης τελών κάλυψης καλυμμένο WPC Λ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 25x49 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
174 το εσωτερικό επένδυσης τοίχων X21mm Wpc εξασθενίζει την ανθεκτική ξύλινη πλαστική σύνθετη επιτροπή τοίχων
| Περιγραφή: | παραδοσιακή σύνθετη επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων επένδυσης ξύλινη πλαστική σύνθετη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Κοίλος πυρήνας Decking κλασικό σύνθετο Decking της X.25 100 2200mm 2900mm
| Όνομα προϊόντων: | Κλασικό σύνθετο Decking - κοίλα σχεδιαγράμματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100X25 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κοίλος |
70 X 11 2900mm σύνθετη να στρώσει με άμμο λωρίδων πινάκων λωρίδων σύνθετη ξύλινη αποτύπωση σε ανάγλυφο βουρτσίσματος
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη λωρίδα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 70X11 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |

