Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking board ] eşleşme 113 Ürünler.
Açık Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması Kompozit Co Ekstrüde Zemin Kaplaması 2900mm
| İsim: | Kapaklı kompozit zemin kaplaması dış mekan birlikte çekilmiş wpc zemin zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Derin Kabartmalı Dış Mekan 3D Kaplama Panelleri WPC Kompozit Ahşap Tahıl Zemin Kaplaması
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl wpc duvar kaplaması ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı 8mm Plastik Klipsler Zemin Kaplaması Klipsleri Gizli Kurulum Sistemi İçin Kompozit Bağlantı Elemanı
| Ürün Açıklaması: | Gizli kurulum sistemi için plastik klipsler zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
Bi Renkli İçi Boş Teras ECO WPC Pano Decking Fırçalama Yüzeyi
| Tanım: | Geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Boy: | 130x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
UV Dirençli Ahşap Plastik Kompozit Döşeme Levhaları Yalınayak Dostu
| Ürün adı: | Geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Kompozit Ön Pano 98 X 12mm Dış Mekan Ahşap Plastik Kompozit Paneller
| Ürün adı: | dış mekan katı Kapaklı WPC kompozit ön pano panoları ortak ekstrüzyon |
|---|---|
| Boyut: | 98x12 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
25 X 49 L Şekilli Kompozit Decking Uç Kapağı Co Ekstrüzyon Kapaklı Kompozit Decking
| Ürün adı: | L şekilli kompozit zemin kaplaması uç kapağı Kapaklı WPC L uç kapağı ko-ekstrüzyon |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 25x49 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
174 X21mm WPC Duvar Kaplama İç Mekan Solmaya Dayanıklı Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli
| tanım: | geleneksel kompozit kaplama Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli WPC Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
100 X 25 İçi Boş Zemin Kaplaması Klasik Kompozit Zemin Kaplaması 2200mm 2900mm
| Ürün adı: | Klasik Kompozit Decking - İçi Boş Profiller |
|---|---|
| Boyut: | 100X25 |
| Özellik: | Oyuk |
70 X 11 2900mm Kompozit Ön Pano Kompozit Ahşap Ön Pano Zımpara Fırçalama Kabartma
| Ürün adı: | Kompozit fasya |
|---|---|
| Boyut: | 70X11 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |

