Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking board ] eşleşme 113 Ürünler.
6 Yuvarlak Delik 138 X 23 Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması Fırçalama Geri Dönüşümlü Plastik Zemin Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | Kapaklı Kompozit Decking |
|---|---|
| Boyut: | 138X23 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
56 X 49 Kapaklı L Şekilli Kompozit Deck Levha Kaplama L Kenar
| Öğe adı: | L şekilli kompozit zemin kaplaması uç kapağı Kapaklı WPC L kenar ko-ekstrüzyon |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 56x49 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
7 Yuvarlak Delik 142 X 22 Kapaklı Kompozit Deck Fırçalama Kabartma Plastik Deck Levhaları
| Ürün adı: | Kapaklı Kompozit Decking |
|---|---|
| Boyut: | 142x22 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çevre Dostu 120 X 27.5 Ahşap Plastik Kompozit Kaplama Geri Dönüştürülmüş Kompozit Zemin Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | ahşap plastik kompozit duvar paneli kapaklı wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 120x27,5 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Koyu Kahve 2.2m 3d Dış Cephe Panelleri WPC 3d Kurulu Kabartmalı Yüzey
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl ahşap plastik kompozit duvar kaplama panelleri wpc duvar panelleri |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez 40 X 30mm İçi Boş Kompozit Decking Kiriş Plastik Ahşap Güverte Panoları Kompozit Ekstrüde
| Ürün adı: | Kompozit Kiriş |
|---|---|
| Boyut: | 40X30 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
140 X 23 3D Duvar Kaplamaları Dış Mekan Ekstrüde Solmaya Dayanıklı Kompozit WPC Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | 3D Kabartmalı Kompozit Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 140x23 |
| Özellik: | Oyuk |
174 X 21 Ahşap Plastik Kompozit Kaplama 2200mm 2900mm Kapaklı Kompozit Döşeme Levhaları
| Ürün adı: | Kapaklı Kompozit Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174X21 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
2900mm Dış Mekan WPC Kompozit Zemin Kaplaması
| tanım: | Su geçirmez 140x25 wpc zemin kaplaması karoları geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Ekstrüde ile Katı Profil WPC Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | açık plastik ahşap zemin kaplaması panelleri wpc kompozit zemin kaplaması panelleri wpc çit paneller |
|---|---|
| Boy: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

