Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
6 Okrągły otwór 138 X 23 Zaślepione kompozytowe deski tarasowe Szczotkowanie Plastikowe deski tarasowe z recyklingu
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 138X23 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
56 X 49 Zakończona kompozytowa deska tarasowa w kształcie litery L Okładzina L Krawędź
| Nazwa przedmiotu: | Pokrywa końcowa okładziny kompozytowej w kształcie litery L Zaślepiona współwytłaczanie krawędzi WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 56x49mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
7 Okrągły Otwór 142 X 22 Zaślepione Kompozytowe Deski Tarasowe Szczotkowanie Wytłaczane Plastikowe Deski Pokładowe
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ekologiczne deski tarasowe z drewna kompozytowego 120 X 27,5 z recyklingu
| Nazwa produktu: | kompozytowy panel ścienny z drewna z tworzywa sztucznego z okładziną z wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 120x27,5mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ciemna kawa 2,2 m 3d zewnętrzne panele ścienne WPC 3d Board Tłoczona powierzchnia
| Opis: | 3D głęboko tłoczone panele ścienne z drewna słojów drewna z tworzywa sztucznego kompozytowe panele ś |
|---|---|
| Rozmiar: | 148x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny, pusty kompozytowy legar 40 x 30 mm Plastikowe drewniane deski tarasowe Wytłaczane kompozyty
| Nazwa produktu: | Legar kompozytowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 40X30 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
140 X 23 3D Okładzina ścienna Wytłaczana zewnętrzna powłoka kompozytowa odporna na blaknięcie Wpc Decking
| Nazwa produktu: | Wytłaczane deski kompozytowe 3D |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x23 |
| Funkcja: | Dziurawy |
174 x 21 okładzina kompozytowa z drewna z tworzywa sztucznego 2200 mm 2900 mm kompozytowe deski pokładowe
| Nazwa produktu: | Zwieńczona okładzina kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 174X21 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
Zewnętrzny taras kompozytowy WPC 2900 mm
| Opis: | Wodoodporna deska tarasowa 140x25 wpc tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego wp |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski kompozytowe WPC z litego profilu przez wytłaczanie
| Nazwa produktu: | zewnętrzne panele tarasowe z tworzywa sztucznego wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeni |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

