Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
Solidna deska tarasowa WPC Deska kompozytowa
| Nazwa produktu: | tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska tarasowa WPC 140 mm z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe WPC o wymiarach 140X23 3D, głęboko tłoczone, kompozytowe
| Opis: | Deski tarasowe WPC głęboko tłoczone 3D |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22 |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wood Grain 150 X 25 WPC Deska tarasowa WPC Wood Plastic Composite Decking
| Opis: | Deska tarasowa WPC głęboko tłoczona 3D |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2,2M 2,9M kompozytowa deska tarasowa WPC
| Nazwa produktu: | tradycyjna podłoga z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Tłoczenie deski tarasowej 150 x 25 WPC 3D głęboko tłoczone plastikowe deski tarasowe na zewnątrz
| Nazwa: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe z drewna WPC z tworzywa sztucznego, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ukryte mocowanie Deska tarasowa WPC 140 X 25 Deski kompozytowe z drewna na zewnątrz z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | zewnętrzne tradycyjne panele tarasowe z drewna z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Pusta deska tarasowa z naturalnego drewna WPC Panele kompozytowe z drewna z tworzywa sztucznego 142 X 22
| Opis: | współwytłaczane deski podłogowe WPC, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25MM Wodoodporna deska tarasowa WPC WPC Hollow Board Wood Plastic Composite
| Nazwa produktu: | zewnętrzne tradycyjne panele tarasowe z drewna z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska tarasowa z naturalnego drewna Wpc 135 X 23 Panele drewniane z głębokim tłoczeniem 3D
| Nazwa: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe plastikowe panele drewniane |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

