Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
140 X 23 3D Tłoczone drewno Textruer Zewnętrzne deski tarasowe kompozytowe Wpc
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe z kompozytu 3D z wytłaczanego drewna na zewnątrz wpc |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x23 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska tarasowa z litego kompozytu WPC 140 x 25 mm Szara deska tarasowa z litego kompozytu o długości 4 m
| Nazwa: | Bezodpryskowa drewniana deska z tworzywa sztucznego o wymiarach 140x25 tradycyjna deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporna deska kompozytowa WPC bez odprysków
| Opis: | Bezodpryskowa drewniana deska z tworzywa sztucznego o wymiarach 140x25 tradycyjna deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska kompozytowa z tworzywa sztucznego WPC 150 X 12 Listwy przypodłogowe Outdoor Solid
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne tradycyjne kompozytowe deski czołowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x12mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Splinter Free 146x22 WPC Floor Decking Co Extruded Wood Plastic Composite
| Opis: | Bezodpryskowe 146x22 WPC deski podłogowe współwytłaczane deski tarasowe WPC producent kompozytów z d |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne, ekologiczne deski kompozytowe z litego drewna 150 x 30 z tworzywa sztucznego z drewna kompozytowego
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe z litego drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solidne kompozytowe deski podłogowe bez pęknięć 135 X 23 Drewniane kompozytowe deski podłogowe
| Nazwa produktu: | Deski podłogowe z litego drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Panel podłogowy 3D głęboko tłoczony WPC Panel zewnętrzny 140 x 23 mm płyta kompozytowa
| Nazwa: | Głęboko tłoczona podłoga kompozytowa 3D Podłoga tarasowa WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2,9M Recyklingowy, pusty rdzeń kompozytowy taras 150x25 Mm z tworzywa sztucznego, drewniany taras tarasowy
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe z drewna kompozytowego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
142 x 22 2,9 m kompozytowe drewno licowe Decking Co Extrusion Wpc Flooring Outdoor
| Nazwa produktu: | zewnętrzne deski tarasowe z tworzywa sztucznego współwytłaczane z drewna kompozytowego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

