Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
70 X 10 Zewnętrzna deska z litego drewna kompozytowego Solidna tradycyjna listwa przypodłogowa WPC
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne kompozytowe deski czołowe WPC współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 70x10mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Szczotkowanie Odporne na promieniowanie UV plastikowe deski tarasowe na zewnątrz WPC Flooring Deck
| Opis: | Zaślepiony kompozytowy taras na zewnątrz WPC posadzka podłogowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Bez zgnilizny Bez pęknięć Odporna na pleśń deska tarasowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego na zewnątrz
| Nazwa produktu: | zewnętrzne tradycyjne panele podłogowe z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
150X25 WPC Composite Wpc Hollow Board Deska podłogowa z ukrytym systemem mocowania
| Nazwa: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na pleśń deski tarasowe kompozytowe 146 x 22 z plastikową osłoną bez odprysków
| Opis: | Bezodpryskowy 146x22 kompozytowy desek tarasowy współwytłaczany producent kompozytów z drewna i twor |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ekologiczne deski tarasowe kompozytowe 142x22 z daszkiem Tłoczone plastikowe deski tarasowe 4m
| Opis: | Zaślepiony kompozytowy taras na zewnątrz WPC posadzka podłogowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
142 X 22 Co Wytłaczane kompozytowe deski tarasowe Puste plastikowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
146 X 22 WPC Deska podłogowa Wpc Panel Wood Hollow Plastic Decking Boards Composite
| Opis: | Bezodpryskowy 146x22 WPC panel podłogowy współwytłaczany producent kompozytów drewnianych z tworzywa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny pokład kompozytowy 135 x 25 z pustym kompozytem 2,9 m Zewnętrzny kompozyt z drewna z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Pusty tradycyjny panel tarasowy z drewna i tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Kompozytowe deski kompozytowe o wysokiej gęstości 138 X 23 Zewnętrzny kompozyt z wytłaczanego drewna z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Zaślepione kompozytowe deski tarasowe na zewnątrz z współwytłaczanego drewna i tworzywa sztucznego z |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

