Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
Solid 142 X 22 WPC Deskowanie kompozytowe Szare zewnętrzne panele ogrodzeniowe Wpc
| Nazwa produktu: | zewnętrzne plastikowe drewniane deski tarasowe wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeniow |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
138 X 23 Puste plastikowe deski tarasowe kompozytowe WPC Splinter Free Anit Slip
| Nazwa produktu: | współwytłaczane deski tarasowe z kompozytu WPC na zewnątrz, puste w środku, |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski tarasowe kompozytowe z recyklingu 140 X 25 Tradycyjna podłoga tarasowa Wpc
| Opis: | Wodoodporna podłoga tarasowa 140x25 wpc tradycyjna kompozytowa deska tarasowa z drewna i tworzywa sz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
ISO9001 146 X 22 Wpc Deski kompozytowe Z drewna Plastikowe deski tarasowe WPC
| Opis: | Wodoodporna 146x22 wpc producenci podłóg tradycyjna drewniana deska kompozytowa z tworzywa sztuczneg |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski kompozytowe 150 x 25 WPC Puste plastikowe deski tarasowe na zewnątrz
| Opis: | Wodoodporna deska kompozytowa wpc 150x25 producentów tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzyw |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
140 X 30 Wodoodporne deski kompozytowe WPC Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe Podłogi
| Opis: | Wodoodporna podłoga zewnętrzna 140x30 wpc tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztuczneg |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x30mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski kompozytowe 146 X 22 Panel kompozytowy z drewna z tworzywa sztucznego
| Opis produktu: | Wodoodporna deska 146x22 wpc producentów tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Szczotkowanie desek podłogowych WPC 138 X23 Mm Odporne na pleśń kompozytowe deski tarasowe
| Opis: | Wodoodporny taras podłogowy WPC o wymiarach 146x22 WPC producent kompozytów z drewna i tworzywa sztu |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski tarasowe z recyklingu WPC Podłogi 100 x 25 mm
| Opis: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm 2900mm Deski tarasowe z litego drewna z tworzywa sztucznego 3m
| Opis: | Wodoodporny panel ogrodzeniowy 150x25 wpc tradycyjna drewniana deska kompozytowa z tworzywa sztuczne |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

