Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
FSC 3D Wood Plastic Composite Boards, Wpc Hollow Board
| Opis: | Współwytłaczana podłoga z desek WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Tradycyjna kompozytowa deska rozdzielcza 96 x 12 mm Wytłaczana wodoodporna płyta WPC
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne tradycyjne kompozytowe deski czołowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 96x12mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Podłoga tarasowa z litego drewna Wpc 135X23 Podłoga z płyty kompozytowej 3D z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | 3D głęboko tłoczona podłoga kompozytowa WPC Podłoga pokładowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Srebrne śruby pokładowe ze stali nierdzewnej Akcesoria do tarasów WPC Klipsy do płyt kompozytowych
| Opis: | Kompozytowe deski tarasowe klipsy ze stali nierdzewnej łącznik do desek ze stali nierdzewnej do ukry |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
2900 MM Wodoodporne kompozytowe deski tarasowe Solid Edge 140x25 Mm Solidne deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | zewnętrzne panele tarasowe z drewna kompozytowego z litego drewna wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe z tworzywa sztucznego z recyklingu o wymiarach 150 x 25 mm, odporne na owady
| Nazwa produktu: | odkryty taras z kompozytu drewna litego z tworzywa sztucznego z niewidocznym systemem mocowania |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporny na promieniowanie UV taras kompozytowy 138 X 23 Zewnętrzne deski tarasowe Kompozyt z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Pokryte kompozytowe deski tarasowe na zewnątrz z wytłaczanego drewna z tworzywa sztucznego z kompozy |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
40mm kompozytowe plastikowe klipsy do tarasów Zapięcie WPC Decking Akcesoria 8mm
| Opis produktu: | plastikowe klipsy łącznik do desek do montażu desek kompozytowych, |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
Trwałe deski ogrodzeniowe WPC 140 x 25 tradycyjne Szczotkowanie podłogi kompozytowej na zewnątrz
| Nazwa produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25 Odporne na promieniowanie UV Deski kompozytowe WPC Wodoodporne blokujące deski pokładowe
| Opis produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

