Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking board ] mecz 113 produkty.
Wodoodporny, wodoodporny, solidny, drewniany, kompozytowy taras z drewna WPC o wymiarach 150 x 30
| Nazwa produktu: | Bezodpryskowa deska kompozytowa 150x30 wpc producenci tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzy |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Outdoor Capped Wpc Waterproof Flooring Wood Plastic Composite Boards
| Opis: | Wodoodporny taras podłogowy WPC 146x22 WPC producenci desek wpc pokryli podłogę tarasową wpc |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
ROSH Outdoor Capped Composite Decking WPC Fascia Co Extrusion Waterproof Wpc Flooring
| Nazwa produktu: | zewnętrzne, solidne, kompozytowe deski czołowe WPC, współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 70x11mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2,9M Capped WPC Board Wodoodporny zewnętrzny solidny rdzeń kompozytowy
| Nazwa produktu: | współwytłaczanie zewnętrznych desek tarasowych z kompozytu WPC Solid Capped |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Natural Wood Texture WPC Composite Patio Flooring Plastic Deck Flooring Outdoor
| Nazwa produktu: | współwytłaczane deski tarasowe WPC deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny współwytłaczany taras z litego twardego drewna
| Opis: | współwytłaczane deski podłogowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski kompozytowe z litego drewna o grubości 2200 mm Zewnętrzne deski kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Bezodpryskowe, antypoślizgowe, kompozytowe deski tarasowe Outdoor Hollow Wpc Hollow Decking
| Nazwa produktu: | współwytłaczanie zewnętrznych desek tarasowych z kompozytu WPC Solid Capped |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Nietoksyczny taras kompozytowy WPC 135 X 23 mm
| Nazwa produktu: | Bezodpryskowa deska tarasowa 135x23 tradycyjna z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na z |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Splinter Free 150 X 25 WPC Podłogi kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | Bezodpryskowa drewniana podłoga z tworzywa sztucznego o wymiarach 150x25 tradycyjna kompozytowa desk |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

