همه محصولات
تماس با شخص :
Info
واتس اپ :
+8618626070324
کلید واژه ها [ wpc decking board ] همخوانی داشتن 113 محصولات.
کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیک جامد WPC ضد آب 150 X 30 Splinter Free
| نام محصول: | تولیدکنندگان تخته تخته 150x30 wpc رایگان کامپوزیت چوب پلاستیک کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه محصول: | 150x30mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته های کامپوزیت چوب پلاستیکی کفپوش ضد آب Wpc با درپوش فضای باز
| شرح: | کفپوش 146x22 WPC ضد آب کفپوش کفپوش wpc تولیدکنندگان تخته کفپوش کفپوش wpc |
|---|---|
| اندازه محصول: | 146x22 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش کامپوزیت درپوش خارجی ROSH WPC Fascia Co Extrusion ضد آب کفپوش Wpc
| نام محصول: | تخته های فاسیای کامپوزیت WPC جامد در فضای باز با اکستروژن مشترک |
|---|---|
| اندازه: | 70x11 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت هسته جامد در فضای باز ضد آب تخته WPC با درپوش 2.9M
| نام محصول: | تخته های عرشه کامپوزیت WPC در فضای باز با اکستروژن مشترک |
|---|---|
| اندازه: | 142x22mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
بافت چوب طبیعی WPC کامپوزیت کفپوش پاسیو کفپوش عرشه پلاستیکی در فضای باز
| نام محصول: | تخته های عرشه کامپوزیت چوبی کامپوزیت عرشه WPC با اکستروژن |
|---|---|
| اندازه محصول: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه تخته چوب جامد سخت اکسترود شده شرکت ضد آب
| شرح: | تخته های کفپوش عرشه WPC با اکسترود |
|---|---|
| اندازه محصول: | 142x22 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
2200 میلی متر عرشه کامپوزیت درپوش دار جامد در فضای باز روکش کامپوزیت WPC چوب پلاستیک
| نام محصول: | عرشه WPC برجسته سه بعدی عمیق |
|---|---|
| اندازه: | 142x22mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیتی با درپوش ضد لغزش رایگان کفپوش توخالی Wpc در فضای باز
| نام محصول: | تخته های عرشه کامپوزیت WPC در فضای باز با اکستروژن مشترک |
|---|---|
| اندازه: | 142x22mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت WPC غیر سمی 135 X 23 میلی متر
| نام محصول: | تخته دکینگ کامپوزیت wpc کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی 135x23 بدون تراشه در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 135x23mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش کامپوزیت چوبی پلاستیکی کامپوزیت 150 X 25 WPC رایگان
| شرح: | تخته عرشه کامپوزیت کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 150x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |

