همه محصولات
تماس با شخص :
Info
واتس اپ :
+8618626070324
کلید واژه ها [ wpc decking board ] همخوانی داشتن 113 محصولات.
3D WPC جامد چوب پلاستیکی چوب پلاستیکی مقاوم در برابر لغزش
| شرح: | تخته عرشه کامپوزیت کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 150x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
پانل کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیک WPC ضد آب
| شرح: | پانل حصار 150x25 wpc ضد آب کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی تخته دکینگ کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 150x25 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت توخالی اکسترود شده شرکت
| نام محصول: | تولید کنندگان تخته های دکینگ چوبی wpc در فضای باز سنتی |
|---|---|
| اندازه: | 140x30mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت توخالی ضد آب
| نام محصول: | تولید کنندگان تخته های دکینگ چوبی wpc در فضای باز سنتی |
|---|---|
| اندازه: | 146x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
روکش دیوار کامپوزیت 2200 میلی متری کامپوزیت شکل 50 X 50 L
| نام آیتم: | پوشش انتهایی روکش عرشه کامپوزیت L شکل با پوشش کاننر WPC L |
|---|---|
| اندازه مورد: | 50x50 میلی متر |
| طول مورد: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته کامپوزیت کامپوزیت 142 X 22 2.9M تخته کامپوزیت چوب پلاستیکی برجسته
| نام محصول: | تخته دامن در فضای باز جامد با درپوش WPC کامپوزیت تخته فاسیا هم اکستروژن |
|---|---|
| اندازه: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
سیستم بست پنهان توخالی Wpc چوبی عرشه WPC عرشه فضای باز
| نام محصول: | عرشه wpc در فضای باز پانل حصار wpc |
|---|---|
| اندازه: | 138x23 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کف پوش WPC چوب طبیعی جامد 135 x 23 میلی متر روکش دیوار داخلی Wpc سه بعدی
| نام محصول: | تابلوهای عرشه کامپوزیت برجسته سه بعدی عمیق پانل های WPC |
|---|---|
| اندازه محصول: | 150x25 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
براشینگ توخالی کامپوزیت دکینگ کفپوش Wpc
| نام محصول: | کفپوش کامپوزیت WPC سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 100x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش وینیل کامپوزیت کامپوزیت چوب پلاستیک بدون پروفیل جامد
| نام محصول: | کفپوش کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی wpc |
|---|---|
| اندازه: | 135x23 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |

