Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking board ] eşleşme 113 Ürünler.
150 X 30 Kıymıksız Su Geçirmez Katı WPC Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | Kıymıksız 150x30 wpc kurulu üreticileri geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 150x30mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Dış Mekan Kapaklı WPC Suya Dayanıklı Döşeme Ahşap Plastik Kompozit Levhalar
| tanım: | Su geçirmez 146x22 WPC zemin kaplaması wpc kurulu üreticileri kapaklı wpc zemin kaplaması |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
ROSH Dış Mekan Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması WPC Ön Pano Co Ekstrüzyon Suya Dayanıklı WPC Döşeme
| Ürün adı: | dış mekan katı Kapaklı WPC kompozit ön pano panoları ortak ekstrüzyon |
|---|---|
| Boyut: | 70x11 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2.9M Kapaklı WPC Kurulu Suya Dayanıklı Dış Mekan Katı Çekirdekli Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | dış mekan Katı Kapaklı WPC kompozit zemin kaplaması panoları ortak ekstrüzyon |
|---|---|
| Boyut: | 142x22mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Doğal Ahşap Doku WPC Kompozit Veranda Döşeme Plastik Güverte Döşeme Dış Mekan
| Ürün adı: | ortak ekstrüzyon WPC zemin kaplaması ahşap plastik kompozit zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez Co Ekstrüde Masif Sert Ahşap Pano Zemin Kaplaması
| Tanım: | ko-ekstrüde WPC güverte döşeme tahtaları |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 142x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Katı Dış Mekan Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması WPC Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | 3D Derin Kabartmalı WPC zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 142x22mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Kıymıksız Nemli Yerleşimler Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması Dış Mekan İçi Boş WPC İçi Boş Decking
| Ürün adı: | dış mekan Katı Kapaklı WPC kompozit zemin kaplaması panoları ortak ekstrüzyon |
|---|---|
| Boyut: | 142x22mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Toksik Olmayan WPC Kompozit Zemin Kaplaması 135 X 23mm
| Ürün adı: | Kıymıksız 135x23 geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması açık |
|---|---|
| Boyut: | 135x23mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Kıymıksız 150 X 25 WPC Kompozit Zemin Kaplaması Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplama
| tanım: | Kıymıksız 150x25 plastik ahşap zemin geleneksel masif ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kapl |
|---|---|
| Boyut: | 150x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

