Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
πίνακας 98 X 12mm λωρίδων 2200mm σύνθετος υπαίθριες ξύλινες πλαστικές σύνθετες επιτροπές
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο καλυμμένο στερεό co-extrusion πινάκων λωρίδων WPC σύνθετο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 98x12 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αποτυπωμένος σε ανάγλυφο σύνθετος πίνακας 2.9M λωρίδων 142 X 22 ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας
| Όνομα προϊόντων: | Περιζώνοντας co-extrusion πινάκων λωρίδων πινάκων υπαίθριο καλυμμένο στερεό WPC σύνθετο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Επένδυση μην στεγανοποιήστε κανενός ρωγμών κλασικών τοίχων τοίχων 148 X 21 επένδυσης ξύλινη πλαστική σύνθετη
| Όνομα προϊόντων: | κλασική ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επιτροπής τοίχων wpc wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
2200mm 174 X 21mm εξωτερικό SGS επένδυσης τοίχων ξύλινης πλαστικής σύνθετης επένδυσης
| Περιγραφή: | ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επιτροπής τοίχων wpc |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Μην στεγανοποιήστε κανένα τρισδιάστατο σύνθετο τρισδιάστατα 148 X 21 επένδυσης τοίχων ξυλείας ρωγμών ξύλινο πλαστικό
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατη βαθιά αποτυπωμένη σε ανάγλυφο ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επιτροπής τοίχων wpc wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Παραδοσιακή ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επένδυσης τοίχων φιλικά 148 X 21 Eco κλασική
| Περιγραφή: | παραδοσιακή υπαίθρια σύνθετη επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων επένδυσης ξύλινη πλαστική σύνθετη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αποτυπώνοντας 174 X 21mm σε ανάγλυφο κλασική τοίχων επιτροπή τοίχων επένδυσης ξύλινη πλαστική σύνθετη ROSH
| Περιγραφή προϊόντων: | παραδοσιακή ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
70 X 11 2900mm σύνθετη να στρώσει με άμμο λωρίδων πινάκων λωρίδων σύνθετη ξύλινη αποτύπωση σε ανάγλυφο βουρτσίσματος
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη λωρίδα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 70X11 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |

