Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
αποτυπωμένη σε ανάγλυφο ξύλινο πλαστικό σύνθετο Decking επένδυσης τοίχων 148mm υπαίθρια τρισδιάστατη βαθιά
| Περιγραφή: | το τρισδιάστατο βαθύ αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ξύλινο σιτάρι wpc περιτοιχίζει την ξύλινη πλαστική σύνθ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Βαθιά αποτυπωμένο σε ανάγλυφο υπαίθριο τρισδιάστατο σύνθετο ξύλινο σιτάρι Decking επιτροπών επένδυσης WPC
| Περιγραφή: | το τρισδιάστατο βαθύ αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ξύλινο σιτάρι wpc περιτοιχίζει την ξύλινη πλαστική σύνθ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
96 X 12mm παραδοσιακός σύνθετος εξωθημένος WPC πίνακας αδιάβροχος πίνακας λωρίδων
| Όνομα προϊόντων: | περιζώνοντας πίνακες λωρίδων περιποιήσεων υπαίθριοι στερεοί παραδοσιακοί WPC σύνθετοι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 96x12 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθρια τρισδιάστατη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο επένδυσης τοίχων βαθιά ξύλινη επένδυση Decking Wpc σιταριού σύνθετη
| Περιγραφή: | τρισδιάστατη βαθιά αποτυπωμένη σε ανάγλυφο ξύλινη επένδυση επιτροπής τοίχων σιταριού ξύλινη πλαστική |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Τυποποιημένη Anit ολίσθηση κοίλο σύνθετο Decking της ΕΕ 140 πλαστικά ξύλινα Slats της X.25
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλα παραδοσιακά ξύλινα πλαστικά σύνθετα slats δαπέδων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στεγανοποιήστε σύνθετο σύνδεσμο συνδετήρων Decking συνδετήρων 8mm τον πλαστικό για το κρυμμένο σύστημα εγκατάστασης
| Περιγραφή προϊόντων: | πλαστικά κλιπ στερέωσης καταστρώματος για κρυφό σύστημα εγκατάστασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
ISO9001 20 X 40mm σύνθετος σύνδεσμος Decking βιδών γεφυρών ανοξείδωτου
| Περιγραφή: | Ζεστό πώληση πλαστικών κλιπ πλαστικών συνδετήρων καταστρώματος για κρυφό σύστημα εγκατάστασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
Εξασθενίστε την ανθεκτική ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση ανώτατη επένδυση 219 X 26 WPC
| Όνομα προϊόντων: | ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επιτροπής τοίχων wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 219x26 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Πίνακες Decking Eco φιλικά 120 X 27,5 ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι ανακυκλωμένοι επένδυση σύνθετοι
| Όνομα προϊόντων: | ξύλινη πλαστική σύνθετη καλυμμένη wpc επένδυση επιτροπής τοίχων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 120x27.5 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Eco φιλικό σύνθετο επιτροπής τοίχων επένδυσης WPC τοίχων υψηλής πυκνότητας τρισδιάστατο εξωτερικό
| Περιγραφή προϊόντων: | τρισδιάστατος που αποτυπώνεται σε ανάγλυφο βαθιά wpc περιτοιχίζει την ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

