Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
Στεγανοποιήστε 40 X 30mm κοίλο σύνθετο Decking σύνθετο πινάκων γεφυρών δοκών πλαστικό ξύλινο που εξωθείται
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη δοκός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40X30 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
5 - 49.25 X 49,25 διαμορφωμένο Λ σύνθετο ξύλινο πλαστικό σύνθετο πάτωμα Decking
| Όνομα προϊόντων: | Σύνθετη κάλυψη Λ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5-49.25X49.25 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
174 X ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση 21 2200mm 2900mm καλυμμένοι σύνθετοι πίνακες γεφυρών
| Όνομα προϊόντων: | Καλυμμένη σύνθετη επένδυση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174X21 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
148 X 21MM σύνθετη κλασική επένδυση τοίχων 2200mm αδιάβροχα πατώματα 2900mm Wpc
| Όνομα προϊόντων: | Κλασική σύνθετη επένδυση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148X21 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |
Κοίλες υπαίθριες παραδοσιακές ξύλινες πλαστικές σύνθετες επιτροπές απόδειξης καιρού και περιβάλλοντος
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριες παραδοσιακές ξύλινες πλαστικές σύνθετες decking επιτροπές wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Κοίλες 142 X 22 υπαίθριες πλαστικές ξύλινες επιτροπές φρακτών για το σύνθετο τοίχων WPC
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο πλαστικό ξύλινο decking σύνθετο επιτροπών wpc επιβιβάζεται wpc στις επιτροπές φρακτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
παραδοσιακό στερεό ξύλινο πλαστικό σύνθετο ξύλινο δάπεδο 135x23mm υπαίθριο
| Περιγραφή: | Υπαίθριο θραυσμάτων ελεύθερο 135x23 ξύλινο πλαστικό πατωμάτων wpc κατασκευαστών παραδοσιακό στερεό ξ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 135x23mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αντιολισθητικές 140 επιτροπές επένδυσης τοίχων της X.25 τρισδιάστατες αποτύπωσαν βαθιά τα πλαστικά ξύλινα έπιπλα κήπων σε ανάγλυφο
| Όνομα: | τρισδιάστατοι βαθιά αποτυπωμένοι σε ανάγλυφο υπαίθριοι ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι decking σύνθετοι d |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25 |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Το UV ανθεκτικό ξύλινο πλαστικό σύνθετο δάπεδο επιβιβάζεται ξυπόλυτο σε φιλικό
| Όνομα προϊόντων: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο κοβαλτίου αντι έντομο δαπέδων εξώθησης ξύλινο πλαστικό σύνθετο
| Όνομα: | Σύνθετος decking πίνακας wpc θραυσμάτων ελεύθερος 100x25 παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος υπα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

