Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
Wodoodporny, pusty kompozytowy legar 40 x 30 mm Plastikowe drewniane deski tarasowe Wytłaczane kompozyty
| Nazwa produktu: | Legar kompozytowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 40X30 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
5 - 49,25 X 49,25 L Deska kompozytowa w kształcie drewna Podłoga kompozytowa z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Kompozytowa osłona L |
|---|---|
| Rozmiar: | 5-49,25X49,25 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
174 x 21 okładzina kompozytowa z drewna z tworzywa sztucznego 2200 mm 2900 mm kompozytowe deski pokładowe
| Nazwa produktu: | Zwieńczona okładzina kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 174X21 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
148 x 21 mm kompozytowa klasyczna okładzina ścienna 2200 mm 2900 mm wodoodporne podłogi Wpc
| Nazwa produktu: | Klasyczna okładzina kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 148X21 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |
Odporne na warunki atmosferyczne i środowisko zewnętrzne tradycyjne drewniane plastikowe panele kompozytowe
| Nazwa produktu: | zewnętrzne tradycyjne panele tarasowe z drewna z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Hollow 142 X 22 Zewnętrzne plastikowe panele ogrodzeniowe z drewna do ścian WPC Composite
| Nazwa produktu: | zewnętrzne plastikowe drewniane deski tarasowe wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeniow |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135x23mm Tradycyjne kompozytowe drewniane podłogi z litego drewna na zewnątrz
| Opis: | Zewnętrzny, wolny od odprysków producent drewna z tworzywa sztucznego 135x23 tradycyjny kompozyt z l |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Antypoślizgowe panele ścienne 140 X 25 3d Głęboko tłoczone plastikowe meble ogrodowe z drewna
| Nazwa: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego na zewnątrz podłogi |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na promieniowanie UV drewniane kompozytowe deski podłogowe z tworzywa sztucznego Przyjazne boso
| Nazwa produktu: | tradycyjna drewniana kompozytowa kompozytowa deska podłogowa wpc na zewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Dostosowane współwytłaczane drewniane podłogi kompozytowe z tworzywa sztucznego Anti Insect
| Nazwa: | Bezodpryskowa deska tarasowa kompozytowa wpc 100x25 tradycyjna drewno kompozytowa z tworzywa sztuczn |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

