Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
Ekologiczne deski tarasowe kompozytowe 142x22 z daszkiem Tłoczone plastikowe deski tarasowe 4m
| Opis: | Zaślepiony kompozytowy taras na zewnątrz WPC posadzka podłogowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2,9M 40 x 25 kompozytowy legar tarasowy Solidny plastikowy taras podłogowy z tworzywa sztucznego WPC
| Opis: | kompozytowy legar tarasowy legar WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 40x40mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Co wytłaczane puste deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | Producenci tradycyjnych drewnianych desek tarasowych WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska kompozytowa w kształcie 25 X 49 L Pokrywa końcowa Co Wytłaczane kompozytowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Kompozytowa pokrywa końcowa w kształcie litery L Zaślepiona współwytłaczanie pokrywy końcowej WPC L |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 25x49mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Tłoczenie deski kompozytowej w kształcie 50 x 50 L 2200 mm okładziny ścienne z kompozytu drewnianego
| Nazwa przedmiotu: | Osłona końcowa okładziny kompozytowej w kształcie litery L Zaślepione listwy wykończeniowe WPC L |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 50x50mm |
| długość przedmiotu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na pleśń deski tarasowe kompozytowe 146 x 22 z plastikową osłoną bez odprysków
| Opis: | Bezodpryskowy 146x22 kompozytowy desek tarasowy współwytłaczany producent kompozytów z drewna i twor |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
70 X 10 Zewnętrzna deska z litego drewna kompozytowego Solidna tradycyjna listwa przypodłogowa WPC
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne kompozytowe deski czołowe WPC współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 70x10mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Antypoślizgowy legar kompozytowy 2,2M 40 X 25 Płytki kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | kompozytowy legar tarasowy legar WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 40x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
6 Okrągły otwór 138 X 23 Zaślepione kompozytowe deski tarasowe Szczotkowanie Plastikowe deski tarasowe z recyklingu
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 138X23 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
142 X 22 Co Wytłaczane kompozytowe deski tarasowe Puste plastikowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

