Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
2,2M 2,9M kompozytowa deska tarasowa WPC
| Nazwa produktu: | tradycyjna podłoga z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski tarasowe kompozytowe z recyklingu 140 X 25 Tradycyjna podłoga tarasowa Wpc
| Opis: | Wodoodporna podłoga tarasowa 140x25 wpc tradycyjna kompozytowa deska tarasowa z drewna i tworzywa sz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm Splinter Free WPC Deck Flooring Kompozytowe deski tarasowe z drewna Wpc
| Opis: | Bezodpryskowe 146x22 WPC deski podłogowe współwytłaczane deski tarasowe WPC pokryte producent kompoz |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solidna deska tarasowa WPC Deska kompozytowa
| Nazwa produktu: | tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska tarasowa WPC 140 mm z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe WPC o wymiarach 140X23 3D, głęboko tłoczone, kompozytowe
| Opis: | Deski tarasowe WPC głęboko tłoczone 3D |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22 |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Podłoga tarasowa z litego drewna Wpc 135X23 Podłoga z płyty kompozytowej 3D z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | 3D głęboko tłoczona podłoga kompozytowa WPC Podłoga pokładowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2900 mm WPC Deska podłogowa 146x22 Wpc Płytki tarasowe Wodoodporne podłogi
| Opis: | Wodoodporny producent kompozytów drewnianych z tworzywa sztucznego o wymiarach 146x22 WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 23 2900MM Tradycyjna deska tarasowa WPC Decking Wood Plastic Composite Floo.r
| Nazwa produktu: | tradycyjna podłoga z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25MM Wodoodporna deska tarasowa WPC WPC Hollow Board Wood Plastic Composite
| Nazwa produktu: | zewnętrzne tradycyjne panele tarasowe z drewna z tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

