Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
2.2M 2.9M Kompozit WPC Decking Board
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc döşeme güvertesi |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez 140 X 25 Geri Dönüşümlü Kompozit Zemin Kaplaması Geleneksel WPC Zemin Kaplaması
| tanım: | Su geçirmez 140x25 wpc zemin kaplaması geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplamas |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Kıymıksız WPC Güverte Döşeme Kompozit Kapaklı Ahşap WPC Decking Panoları
| tanım: | Kıymıksız 146x22 WPC zemin döşemesi birlikte haddelenmiş wpc zemin kaplaması tahtaları kapaklı ahşap |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Katı WPC Decking Board Kompozit Decking
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
140mm WPC Decking Board Ahşap Plastik Kompozit
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
140X23 3D Derin Kabartmalı Kompozit Decking WPC Decking Panoları
| tanım: | 3D derin kabartmalı kompozit zemin kaplaması WPC zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Masif Ahşap WPC Zemin Kaplaması 135X23 3D Plastik Kompozit Levha Güverte Zemini
| Ürün adı: | 3D derin kabartmalı kompozit zemin kaplaması WPC güverte zemini |
|---|---|
| Boyut: | 135x23 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2900mm WPC Zemin Kaplaması 146x22 WPC Zemin Kaplaması Fayansları Suya Dayanıklı Zemin Kaplaması
| tanım: | Su geçirmez 146x22 WPC zemin döşemesi ahşap plastik kompozit üreticisi |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
135 X 23 2900MM Geleneksel WPC Decking Board Decking Ahşap Plastik Kompozit Floo.r
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 135x23 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
135 X 25MM Su Geçirmez WPC Decking Kurulu WPC İçi Boş Tahta Ahşap Plastik Kompozit
| Ürün adı: | açık geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması panelleri |
|---|---|
| Boyut: | 135x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

