Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
3D WPC Masif Ahşap Plastik Ahşap Zemin Kaplaması Kaymaz
| Tanım: | Kıymık ücretsiz 150x25 plastik ahşap zemin geleneksel katı ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin |
|---|---|
| Boy: | 150x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | Geleneksel açık wpc ahşap zemin kaplaması üreticileri |
|---|---|
| Boyut: | 146x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı Çevre Dostu Katı Kompozit Zemin Kaplaması 150 X 30 Ahşap Plastik Kompozit Levhalar
| Ürün adı: | Katı wpc plastik ahşap kompozit zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Boyut: | 100x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
150 X 25 Mm Böcek Karşıtı Katı Kompozit Zemin Kaplaması Dış Mekan Geri Dönüşümlü Plastik Zemin Kaplama Panoları
| Ürün adı: | Görünmez sabitleme sistemi ile dış mekan katı plastik ahşap kompozit zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
ROSH Dış Mekan Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması WPC Ön Pano Co Ekstrüzyon Suya Dayanıklı WPC Döşeme
| Ürün adı: | dış mekan katı Kapaklı WPC kompozit ön pano panoları ortak ekstrüzyon |
|---|---|
| Boyut: | 70x11 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı WPC Geri Dönüşümlü Kompozit Zemin Kaplaması Döşeme 100 X 25 Mm
| tanım: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Boyut: | 100x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Splinter Free WPC Kompozit Zemin Kaplaması Su Geçirmez Levha
| tanım: | Kıymıksız 140x25 ahşap plastik tahta geleneksel masif ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kapl |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
ISO14001 Kapaklı Kompozit Güverte Panoları Co Ekstrüde WPC Plastik Bahçe Zemin Kaplaması Panoları
| Ürün adı: | En kaliteli kıymıksız 138x23 Kapaklı kompozit zemin kaplaması birlikte çekilmiş wpc zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 138x23 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez Co Ekstrüde Masif Sert Ahşap Pano Zemin Kaplaması
| Tanım: | ko-ekstrüde WPC güverte döşeme tahtaları |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 142x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
146 X 22 WPC 3D Kompozit Zemin Kaplaması Plastik Ahşap Fırçalama Kabartma
| Ürün adı: | 3D Derin Kabartmalı WPC zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

