Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
3D WPC z litego drewna z tworzywa sztucznego z drewna odpornego na poślizg
| Opis: | Drewniana podłoga z tworzywa sztucznego 150x25 bez drzazg tradycyjna deska tarasowa kompozytowa komp |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny, pusty taras kompozytowy
| Nazwa produktu: | Producenci tradycyjnych drewnianych desek tarasowych WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 146x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne, ekologiczne deski kompozytowe z litego drewna 150 x 30 z tworzywa sztucznego z drewna kompozytowego
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe z litego drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe z tworzywa sztucznego z recyklingu o wymiarach 150 x 25 mm, odporne na owady
| Nazwa produktu: | odkryty taras z kompozytu drewna litego z tworzywa sztucznego z niewidocznym systemem mocowania |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
ROSH Outdoor Capped Composite Decking WPC Fascia Co Extrusion Waterproof Wpc Flooring
| Nazwa produktu: | zewnętrzne, solidne, kompozytowe deski czołowe WPC, współwytłaczanie |
|---|---|
| Rozmiar: | 70x11mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski tarasowe z recyklingu WPC Podłogi 100 x 25 mm
| Opis: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporna deska kompozytowa WPC bez odprysków
| Opis: | Bezodpryskowa drewniana deska z tworzywa sztucznego o wymiarach 140x25 tradycyjna deska kompozytowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe kompozytowe z powłoką ISO14001 Co Wytłaczane deski tarasowe z tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości bezodpryskowe deski kompozytowe 138x23 z kompozytem współwytłaczane wpc podłoga t |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny współwytłaczany taras z litego twardego drewna
| Opis: | współwytłaczane deski podłogowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
146 X 22 WPC 3D Deska kompozytowa Okładzina z tworzywa sztucznego Wytłaczanie szczotkowanego drewna
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

