Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
140 X 30 Wodoodporne deski kompozytowe WPC Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe Podłogi
| Opis: | Wodoodporna podłoga zewnętrzna 140x30 wpc tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztuczneg |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x30mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski kompozytowe 150 x 25 WPC Puste plastikowe deski tarasowe na zewnątrz
| Opis: | Wodoodporna deska kompozytowa wpc 150x25 producentów tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzyw |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny, wodoodporny, solidny, drewniany, kompozytowy taras z drewna WPC o wymiarach 150 x 30
| Nazwa produktu: | Bezodpryskowa deska kompozytowa 150x30 wpc producenci tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzy |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm Co Wytłaczanie Wodoodporne solidne drewniane deski kompozytowe z drewna WPC
| Opis: | Wodoodporny taras podłogowy WPC 146x22 WPC współwytłaczany producent kompozytów z drewna i tworzywa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Szczotkowanie desek podłogowych WPC 138 X23 Mm Odporne na pleśń kompozytowe deski tarasowe
| Opis: | Wodoodporny taras podłogowy WPC o wymiarach 146x22 WPC producent kompozytów z drewna i tworzywa sztu |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Anit Slip No Rot Puste deski tarasowe 140 X 25 Gładkie drewniane deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Tradycyjne drewniane deski tarasowe na zewnątrz wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm 2900mm Deski tarasowe z litego drewna z tworzywa sztucznego 3m
| Opis: | Wodoodporny panel ogrodzeniowy 150x25 wpc tradycyjna drewniana deska kompozytowa z tworzywa sztuczne |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
30 X 40 mm WPC kompozytowe legary drewniane Ognioodporne drewniane legary z tworzywa sztucznego do tarasów
| Opis produktu: | WPC Decking Joist Wood Plastic Composite legar WPC kil do instalacji |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 30x40mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny panel podłogowy z tworzywa sztucznego WPC z tworzywa sztucznego
| Opis: | Wodoodporny panel ogrodzeniowy 150x25 wpc tradycyjne drewno kompozytowe kompozytowe deski kompozytow |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25 mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski kompozytowe z litego drewna o grubości 2200 mm Zewnętrzne deski kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

