Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
Wodoodporna deska tarasowa 100 x 25 WPC Deski z drewna z recyklingu z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 100x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Zewnętrzna deska tarasowa 135 x 25 WPC WPC 2200 mm Drewniana deska kompozytowa z tworzywa sztucznego
| Opis: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar: | 130x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
40mm kompozytowe plastikowe klipsy do tarasów Zapięcie WPC Decking Akcesoria 8mm
| Opis produktu: | plastikowe klipsy łącznik do desek do montażu desek kompozytowych, |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
Plastikowe klipsy Kompozytowe zapięcie do tarasów Wytłaczanie WPC Akcesoria do tarasów ROSH
| Opis: | Gorąca sprzedaż plastikowych klipsów plastikowy łącznik do deski tarasowej do ukrytego systemu insta |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
Ukryty system instalacji Plastikowe kompozytowe klipsy do tarasów Akcesoria do tarasów WPC SGS
| Opis: | ukryte plastikowe klipsy do instalacji, |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 7mm |
Srebrne śruby pokładowe ze stali nierdzewnej Akcesoria do tarasów WPC Klipsy do płyt kompozytowych
| Opis: | Kompozytowe deski tarasowe klipsy ze stali nierdzewnej łącznik do desek ze stali nierdzewnej do ukry |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
Klipsy ze stali nierdzewnej 8 mm Czarne akcesoria tarasowe WPC Łączniki ze stali nierdzewnej
| Opis: | łączniki ze stali nierdzewnej klipsy ze stali nierdzewnej do ukrytego systemu instalacji |
|---|---|
| Rozmiar: | 20x40mm |
| Wzrost: | 8mm |
140 X 23 3D Okładzina ścienna Wytłaczana zewnętrzna powłoka kompozytowa odporna na blaknięcie Wpc Decking
| Nazwa produktu: | Wytłaczane deski kompozytowe 3D |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x23 |
| Funkcja: | Dziurawy |
Wodoodporne ognioodporne płyty kompozytowe z drewna z tworzywa sztucznego WPC Decking 140 X 25
| Nazwa produktu: | Deska tarasowa WPC głęboko tłoczona 3D |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski kompozytowe WPC z litego profilu przez wytłaczanie
| Nazwa produktu: | zewnętrzne panele tarasowe z tworzywa sztucznego wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeni |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

