Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
Szczotkowanie pustych desek kompozytowych Wpc Deski podłogowe
| Nazwa produktu: | Pusta tradycyjna podłoga kompozytowa WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solidne kompozytowe deski podłogowe bez pęknięć 135 X 23 Drewniane kompozytowe deski podłogowe
| Nazwa produktu: | Deski podłogowe z litego drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska podłogowa z litego naturalnego drewna WPC 135 X 23 mm 3D Wpc okładzina ścienna wewnętrzna
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe głęboko tłoczone 3D Panele WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Natural Wood Texture WPC Composite Patio Flooring Plastic Deck Flooring Outdoor
| Nazwa produktu: | współwytłaczane deski tarasowe WPC deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne deski kompozytowe 146 X 22 Panel kompozytowy z drewna z tworzywa sztucznego
| Opis produktu: | Wodoodporna deska 146x22 wpc producentów tradycyjna deska kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Splinter Free 150 X 25 WPC Podłogi kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | Bezodpryskowa drewniana podłoga z tworzywa sztucznego o wymiarach 150x25 tradycyjna kompozytowa desk |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
150x25 WPC Deska podłogowa Zewnętrzna tradycyjna deska tarasowa Drewniany plastikowy panel kompozytowy
| Opis: | Zewnętrzny panel kompozytowy z drewna z tworzywa sztucznego bez odprysków 150x25 tradycyjny kompozyt |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 150x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Outdoor 140x25 WPC Deska podłogowa Plastikowa podłoga z desek drewnianych Odporność na korozję
| Opis: | Zewnętrzna podłoga z desek z tworzywa sztucznego bez odprysków 140x25 tradycyjna podłoga z litego dr |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
40 x 30 kompozytowy legar tarasowy 4 m kil podłogowy z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego do instalacji
| Opis: | Legary tarasowe WPC Legary z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego Legary WPC kil |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 40x30mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Czerwony Brązowy 146 X 22 WPC 3d Panel ścienny Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe Podłoga kompozytowa
| Nazwa produktu: | 3D głęboko tłoczone deski tarasowe z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego na zewnątrz podłogi |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

