همه محصولات
تماس با شخص :
Info
واتس اپ :
+8618626070324
کلید واژه ها [ wpc decking ] همخوانی داشتن 158 محصولات.
براشینگ توخالی کامپوزیت دکینگ کفپوش Wpc
| نام محصول: | کفپوش کامپوزیت WPC سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 100x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته کفپوش کامپوزیت جامد بدون ترک 135 X 23 تخته کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیک
| نام محصول: | تخته کفپوش کامپوزیت چوب پلاستیکی جامد wpc |
|---|---|
| اندازه: | 135x23 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کف پوش WPC چوب طبیعی جامد 135 x 23 میلی متر روکش دیوار داخلی Wpc سه بعدی
| نام محصول: | تابلوهای عرشه کامپوزیت برجسته سه بعدی عمیق پانل های WPC |
|---|---|
| اندازه محصول: | 150x25 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
بافت چوب طبیعی WPC کامپوزیت کفپوش پاسیو کفپوش عرشه پلاستیکی در فضای باز
| نام محصول: | تخته های عرشه کامپوزیت چوبی کامپوزیت عرشه WPC با اکستروژن |
|---|---|
| اندازه محصول: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته های عرشه کامپوزیت 146 X 22 ضد آب پانل کامپوزیت چوب پلاستیک
| توضیحات محصول: | تولید کنندگان تخته 146x22 wpc ضد آب تخته دکینگ کامپوزیت چوب پلاستیک کامپوزیت سنتی wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه محصول: | 146x22 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش کامپوزیت چوبی پلاستیکی کامپوزیت 150 X 25 WPC رایگان
| شرح: | تخته عرشه کامپوزیت کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 150x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش 150x25 WPC در فضای باز کفپوش سنتی پانل کامپوزیت چوب پلاستیک
| شرح: | پانل کامپوزیت چوب پلاستیک 150x25 بدون تراشه در فضای باز کفپوش کفپوش wpc کامپوزیت سنتی چوب جامد |
|---|---|
| اندازه محصول: | 150x25mm |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش 140x25 WPC در فضای باز کفپوش تخته چوب پلاستیکی مقاوم در برابر خوردگی
| شرح: | کفپوش تخته چوب پلاستیکی 140x25 بدون تراشه در فضای باز کفپوش چوبی سنتی کامپوزیت wpc |
|---|---|
| اندازه: | 140x25 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تیرچه کفپوش کامپوزیت 40 x 30 4 متر چوب پلاستیک کامپوزیت کفپوش برای نصب
| شرح: | WPC Decking Joist Wood Plastic کامپوزیت عرشه تیرچه WPC keel |
|---|---|
| اندازه محصول: | 40x30 میلی متر |
| طول محصول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
قرمز قهوه ای 146 X 22 WPC 3D پانل دیواری در فضای باز تخته های عرشه پلاستیکی کف کامپوزیت کف
| نام محصول: | تخته های کفپوش کامپوزیت کامپوزیت چوب پلاستیکی با نقش برجسته سه بعدی عمیق |
|---|---|
| اندازه محصول: | 146x22 |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |

