Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
2,9M Recyklingowy, pusty rdzeń kompozytowy taras 150x25 Mm z tworzywa sztucznego, drewniany taras tarasowy
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe z drewna kompozytowego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm 150 x 30 Hollow Deski kompozytowe Ekologiczne dwustronne deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Deski podłogowe z drewna kompozytowego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x30mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solid 142 X 22 WPC Deskowanie kompozytowe Szare zewnętrzne panele ogrodzeniowe Wpc
| Nazwa produktu: | zewnętrzne plastikowe drewniane deski tarasowe wpc kompozytowe deski tarasowe wpc panele ogrodzeniow |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
142 x 22 2,9 m kompozytowe drewno licowe Decking Co Extrusion Wpc Flooring Outdoor
| Nazwa produktu: | zewnętrzne deski tarasowe z tworzywa sztucznego współwytłaczane z drewna kompozytowego wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
138 X 23 Puste plastikowe deski tarasowe kompozytowe WPC Splinter Free Anit Slip
| Nazwa produktu: | współwytłaczane deski tarasowe z kompozytu WPC na zewnątrz, puste w środku, |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ukryty system mocowania Hollow Wpc Wood Decking WPC Outdoor Decking
| Nazwa produktu: | zewnętrzny panel ogrodzeniowy wpc panel ogrodzeniowy wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 138x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25 Odporne na promieniowanie UV Deski kompozytowe WPC Wodoodporne blokujące deski pokładowe
| Opis produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
146 X 22 WPC Deska podłogowa Wpc Panel Wood Hollow Plastic Decking Boards Composite
| Opis: | Bezodpryskowy 146x22 WPC panel podłogowy współwytłaczany producent kompozytów drewnianych z tworzywa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 146x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Bezodpryskowe, antypoślizgowe, kompozytowe deski tarasowe Outdoor Hollow Wpc Hollow Decking
| Nazwa produktu: | współwytłaczanie zewnętrznych desek tarasowych z kompozytu WPC Solid Capped |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Trwałe deski ogrodzeniowe WPC 140 x 25 tradycyjne Szczotkowanie podłogi kompozytowej na zewnątrz
| Nazwa produktu: | tradycyjna deska podłogowa z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego wpc na zewnątrz, |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

