Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
2900 MM Wodoodporne kompozytowe deski tarasowe Solid Edge 140x25 Mm Solidne deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | zewnętrzne panele tarasowe z drewna kompozytowego z litego drewna wpc, |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Solidna zewnętrzna deska tarasowa z drewna kompozytowego 140x25 mm z drewna 140x25
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna deska podłogowa z drewna z tworzywa sztucznego bez odprysków 140x25 tradycyjna deska podł |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 140x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Podłogi winylowe WPC z litego profilu bez drzazg z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | tradycyjna drewniana podłoga kompozytowa wpc z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x23mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski kompozytowe 140 X 25 Solid 3D Deski podłogowe kompozytowe z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | Głęboko tłoczona podłoga 3D z litego kompozytu WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 140x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporne na zarysowania kompozytowe deski tarasowe Zewnętrzne plastikowe deski tarasowe z recyklingu
| Opis: | Pokryte kompozytowe deski tarasowe zewnętrzne, współwytłaczane drewniane deski kompozytowe z tworzyw |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
2200mm Naturalne drewno 3D Deskowanie kompozytowe Plastikowa okładzina ścienna z drewna kompozytowego FSC
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 146x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wydrążony, głęboko tłoczony panel kompozytowy 3D 146 X 22 Panel ścienny z tworzywa sztucznego z drewna i tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe 3D Deep Embossed WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
FSC 3D Wood Plastic Composite Boards, Wpc Hollow Board
| Opis: | Współwytłaczana podłoga z desek WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Naturalne kompozytowe podłogi drewniane 142 x 22 mm Zewnętrzne, odporne na pleśń podłogi kompozytowe
| Nazwa: | współwytłaczana podłoga tarasowa WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporne puste deski kompozytowe 150 x 25 Syntetyczne czarne deski kompozytowe
| Nazwa produktu: | Pokrycie z kompozytu drewna syntetycznego z pustym rdzeniem |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

