Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
100 x 25 pustych plastikowych desek tarasowych Podłogi kompozytowe z drewna z tworzywa sztucznego WPC
| Nazwa produktu: | Tradycyjny kompozytowy panel podłogowy WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 100x25mm B |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Wodoodporny pokład kompozytowy 135 x 25 z pustym kompozytem 2,9 m Zewnętrzny kompozyt z drewna z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Pusty tradycyjny panel tarasowy z drewna i tworzywa sztucznego z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
56 X 49 Zakończona kompozytowa deska tarasowa w kształcie litery L Okładzina L Krawędź
| Nazwa przedmiotu: | Pokrywa końcowa okładziny kompozytowej w kształcie litery L Zaślepiona współwytłaczanie krawędzi WPC |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 56x49mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Brązowy Klasyczny Wpc Plastikowy taras podłogowy Zewnętrzny Wpc Okładzina ścienna 2900 mm
| Opis: | 174x21 klasyczny panel ścienny wpc zewnętrzny panel ścienny z drewna kompozytowego z tworzywa sztucz |
|---|---|
| Rozmiar: | 174x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
7 Okrągły Otwór 142 X 22 Zaślepione Kompozytowe Deski Tarasowe Szczotkowanie Wytłaczane Plastikowe Deski Pokładowe
| Nazwa produktu: | Deski kompozytowe z daszkiem |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22 |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
135 X 25 Zewnętrzne puste deski kompozytowe Tradycyjne solidne plastikowe deski tarasowe
| Nazwa produktu: | Puste tradycyjne deski tarasowe z drewna i tworzywa sztucznego kompozytowego |
|---|---|
| Rozmiar: | 135x25mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deska kompozytowa z tworzywa sztucznego WPC 150 X 12 Listwy przypodłogowe Outdoor Solid
| Nazwa produktu: | listwy przypodłogowe zewnętrzne solidne tradycyjne kompozytowe deski czołowe WPC |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x12mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Kompozytowe deski kompozytowe o wysokiej gęstości 138 X 23 Zewnętrzny kompozyt z wytłaczanego drewna z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Zaślepione kompozytowe deski tarasowe na zewnątrz z współwytłaczanego drewna i tworzywa sztucznego z |
|---|---|
| Rozmiar: | 142x22mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
148 X 21 Eco Plastic Outdoor Decking Materiał Okładzina Plastikowy panel kompozytowy z drewna
| Opis: | tradycyjna okładzina kompozytowa Wood Plastic Composite Panel ścienny Okładzina Wpc |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 148x21mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Odporny na promieniowanie UV taras kompozytowy 138 X 23 Zewnętrzne deski tarasowe Kompozyt z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Pokryte kompozytowe deski tarasowe na zewnątrz z wytłaczanego drewna z tworzywa sztucznego z kompozy |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 142x22mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |

