Wszystkie produkty
-
Deska tarasowa WPC
-
Deski kompozytowe WPC
-
Taras podłogowy WPC
-
Deski kompozytowe z daszkiem
-
Okładziny ścienne 3D
-
Klasyczna okładzina ścienna
-
Deski kompozytowe 3D
-
Puste deski kompozytowe
-
Solidny taras kompozytowy
-
Okładzina kompozytowa z drewna i tworzywa sztucznego
-
Kompozytowa deska czołowa
-
Deski kompozytowe w kształcie litery L
-
Kompozytowy legar tarasowy
-
Akcesoria tarasowe WPC
Osoba kontaktowa :
Info
Whatsapp :
+8618626070324
słowa kluczowe [ wpc decking ] mecz 158 produkty.
WPC Nietoksyczne zewnętrzne panele okładzinowe Panel ścienny z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego
| Opis: | zewnętrzny panel ścienny Wood Plastic Composite Panel ścienny Wpc Cladding |
|---|---|
| Rozmiar: | 174x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
174 X21mm Wpc Okładzina ścienna Odporny na blaknięcie panel ścienny z drewna i tworzywa sztucznego
| Opis: | tradycyjna okładzina kompozytowa Wood Plastic Composite Panel ścienny Okładzina Wpc |
|---|---|
| Rozmiar: | 174x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Eco Friendly 174 X 21MM Klasyczna okładzina ścienna WPC Zewnętrzny panel ścienny
| Nazwa produktu: | klasyczny panel ścienny z drewna z tworzywa sztucznego wpc okładzina wpc; |
|---|---|
| Rozmiar: | 174x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Recyklingowe panele ścienne Wpc o wymiarach 148 x 21 mm 3D z naturalnego drewna
| Nazwa produktu: | zewnętrzne 3D głęboko tłoczone panele ścienne z drewna słojów drewna z tworzywa sztucznego kompozyto |
|---|---|
| Rozmiar: | 148x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ciemna kawa 2,2 m 3d zewnętrzne panele ścienne WPC 3d Board Tłoczona powierzchnia
| Opis: | 3D głęboko tłoczone panele ścienne z drewna słojów drewna z tworzywa sztucznego kompozytowe panele ś |
|---|---|
| Rozmiar: | 148x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Ekologiczna okładzina ścienna 3D Wpc Zewnętrzny panel ścienny z drewna kompozytowego z tworzywa sztucznego
| Opis: | na zewnątrz 3D głęboko tłoczone drewno słojowe drewno kompozytowe panele ścienne z tworzywa sztuczne |
|---|---|
| Rozmiar: | 148x21mm |
| Długość: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
ROSH 2,9M Okładzina kompozytowa z drewna z tworzywa sztucznego 174 X 21 Wpc Panel ścienny Meble ogrodowe
| Opis: | drewno plastikowe kompozytowe meble ogrodowe 174x21 drewno plastikowe kompozytowe panele ścienne Wpc |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 174x21mm |
| Długość produktu: | 2200 mm, 2900 mm lub dostosowane |
Deski tarasowe 100 x 25 z pustym rdzeniem Klasyczne deski kompozytowe 2200 mm 2900 mm
| Nazwa produktu: | Deski tarasowe kompozytowe Classic — profile drążone |
|---|---|
| Rozmiar: | 100X25 |
| Funkcja: | Dziurawy |
Indywidualne, puste, solidne deski kompozytowe Klasyczna okładzina ścienna 100X25 2200 mm 2900 mm
| Nazwa produktu: | Klasyczne deski tarasowe kompozytowe — profile pełne |
|---|---|
| Rozmiar: | 100X25 |
| Funkcja: | solidny |
148 X 21 Pokryty kompozytem 3D Deska kompozytowa 2,9M Wodoodporna drewniana okładzina kompozytowa z tworzywa sztucznego
| Nazwa produktu: | Tłoczona okładzina kompozytowa 3D |
|---|---|
| Rozmiar: | 148X21 |
| Funkcjonować: | Ekologiczny, wodoodporny, odporny na pleśń, odporny na korozję |

