Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
WPC Toksik Olmayan Dış Cephe Kaplama Panelleri Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli
| tanım: | dış duvar paneli Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli WPC Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
174 X21mm WPC Duvar Kaplama İç Mekan Solmaya Dayanıklı Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli
| tanım: | geleneksel kompozit kaplama Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli WPC Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çevre Dostu 174 X 21MM Klasik Duvar Kaplama WPC Dış Cephe Paneli
| Ürün adı: | klasik ahşap plastik kompozit wpc duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Geri Dönüşümlü 148 X 21mm 3D Duvar Kaplamaları Doğal Ahşap Tahıl WPC Duvar Panelleri
| Ürün adı: | açık 3D derin kabartmalı ahşap tahıl ahşap plastik kompozit duvar kaplama panelleri wpc duvar panell |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Koyu Kahve 2.2m 3d Dış Cephe Panelleri WPC 3d Kurulu Kabartmalı Yüzey
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl ahşap plastik kompozit duvar kaplama panelleri wpc duvar panelleri |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çevre Dostu 3D Duvar Kaplama WPC Dış Cephe Paneli Ahşap Plastik Kompozit
| tanım: | açık 3D derin kabartmalı ahşap tahıl ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
ROSH 2.9M Ahşap Plastik Kompozit Kaplama 174 X 21 WPC Duvar Paneli Dış Mekan Mobilyaları
| tanım: | ahşap plastik kompozit dış mekan mobilyası 174x21 Ahşap Plastik Kompozit Duvar Paneli WPC Kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 174x21 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
100 X 25 İçi Boş Zemin Kaplaması Klasik Kompozit Zemin Kaplaması 2200mm 2900mm
| Ürün adı: | Klasik Kompozit Decking - İçi Boş Profiller |
|---|---|
| Boyut: | 100X25 |
| Özellik: | Oyuk |
Özelleştirilmiş İçi Boş Katı Kompozit Zemin Kaplaması Klasik Duvar Kaplamaları 100X25 2200mm 2900mm
| Ürün adı: | Klasik Kompozit Decking - Masif Profiller |
|---|---|
| Boyut: | 100X25 |
| Özellik: | Sağlam |
148 X 21 Kapaklı 3D Kompozit Zemin Kaplaması 2.9M Suya Dayanıklı Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
| Ürün adı: | 3D Kabartmalı Kompozit Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148X21 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |

