Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
148mm Dış Mekan 3D Duvar Kaplamaları Derin Kabartmalı Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl wpc duvar kaplaması ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Derin Kabartmalı Dış Mekan 3D Kaplama Panelleri WPC Kompozit Ahşap Tahıl Zemin Kaplaması
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl wpc duvar kaplaması ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148x21 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
96 X 12mm Geleneksel Kompozit Ön Pano Ekstrüde WPC Su Geçirmez Levha
| Ürün adı: | süpürgelik, dış mekan katı geleneksel WPC kompozit ön pano panolarını düzeltir |
|---|---|
| Boyut: | 96x12 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Dış Mekan 3D Duvar Kaplama Derin Kabartmalı Ahşap Tahıl Kompozit Zemin Kaplaması WPC Kaplama
| tanım: | 3D derin kabartmalı ahşap tahıl ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 148x21 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
AB Standardı Anit Kayma Boşluklu Kompozit Zemin Kaplaması 140 X 25 Plastik Ahşap Çıtalar
| Ürün adı: | İçi boş Geleneksel ahşap plastik kompozit döşeme çıtaları |
|---|---|
| Boyut: | 140x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Suya Dayanıklı 8mm Plastik Klipsler Zemin Kaplaması Klipsleri Gizli Kurulum Sistemi İçin Kompozit Bağlantı Elemanı
| Ürün Açıklaması: | Gizli kurulum sistemi için plastik klipsler zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
ISO9001 20 X 40mm Paslanmaz Çelik Kompozit Güverte Vidaları Decking Fastener
| tanım: | Gizli kurulum sistemi için sıcak satış plastik klipler plastik zemin kaplaması raptiye |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
Solmaya Dayanıklı Ahşap Plastik Kompozit Kaplama 219 X 26 WPC Tavan Kaplama
| Ürün adı: | ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 219x26 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çevre Dostu 120 X 27.5 Ahşap Plastik Kompozit Kaplama Geri Dönüştürülmüş Kompozit Zemin Kaplama Levhaları
| Ürün adı: | ahşap plastik kompozit duvar paneli kapaklı wpc kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 120x27,5 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Çevre Dostu Yüksek Yoğunluklu 3D Dış Cephe Kaplama WPC Duvar Paneli Kompozit
| Ürün Açıklaması: | 3D derin kabartmalı wpc duvar kaplaması ahşap plastik kompozit duvar paneli wpc kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 148x21 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

