Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
Su geçirmez 40 X 30mm İçi Boş Kompozit Decking Kiriş Plastik Ahşap Güverte Panoları Kompozit Ekstrüde
| Ürün adı: | Kompozit Kiriş |
|---|---|
| Boyut: | 40X30 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
5 - 49,25 X 49,25 L Şekilli Kompozit Zemin Kaplaması Ahşap Plastik Kompozit Zemin
| Ürün adı: | Kompozit L Kapak |
|---|---|
| Boyut: | 5-49.25X49.25 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
174 X 21 Ahşap Plastik Kompozit Kaplama 2200mm 2900mm Kapaklı Kompozit Döşeme Levhaları
| Ürün adı: | Kapaklı Kompozit Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 174X21 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
148 X 21MM Kompozit Klasik Duvar Kaplamaları 2200mm 2900mm WPC Su Geçirmez Zeminler
| Ürün adı: | Klasik Kompozit Kaplama |
|---|---|
| Boyut: | 148X21 |
| İşlev: | Çevre dostu, su geçirmez, Küflenmez, Korozyon Direnci |
İçi Boş Hava ve Çevre Korumalı Dış Mekan Geleneksel Ahşap Plastik Kompozit Paneller
| Ürün adı: | açık geleneksel ahşap plastik kompozit wpc zemin kaplaması panelleri |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Duvarlar için İçi Boş 142 X 22 Dış Mekan Plastik Ahşap Çit Panelleri WPC Kompozit
| Ürün adı: | dış mekan plastik ahşap zemin kaplaması panelleri wpc kompozit zemin kaplaması panoları wpc çit pane |
|---|---|
| Boyut: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
135x23mm Geleneksel Masif Ahşap Plastik Kompozit Ahşap Döşeme Dış Mekan
| tanım: | Açık kıymıksız 135x23 ahşap plastik üreticisi geleneksel masif ahşap plastik kompozit wpc zemin zemi |
|---|---|
| Boyut: | 135x23mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Nemli Yerleşimler 140 X 25 3d Duvar Kaplama Panelleri Derin Kabartmalı Plastik Ahşap Bahçe Mobilyaları
| İsim: | 3D derin kabartmalı dış mekan ahşap plastik kompozit zemin kaplaması wpc kompozit zemin kaplaması pa |
|---|---|
| Boyut: | 140x25 |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
UV Dirençli Ahşap Plastik Kompozit Döşeme Levhaları Yalınayak Dostu
| Ürün adı: | Geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Co Ekstrüzyon Ahşap Plastik Kompozit Döşeme Anti Böcek
| İsim: | Kıymık ücretsiz 100x25 geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması açık |
|---|---|
| Boy: | 100x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

