Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
WPC μη τοξική εξωτερική επένδυσης επιτροπή τοίχων επιτροπών ξύλινη πλαστική σύνθετη
| Περιγραφή: | εξωτερική τοίχων επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων επιτροπής ξύλινη πλαστική σύνθετη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
174 το εσωτερικό επένδυσης τοίχων X21mm Wpc εξασθενίζει την ανθεκτική ξύλινη πλαστική σύνθετη επιτροπή τοίχων
| Περιγραφή: | παραδοσιακή σύνθετη επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων επένδυσης ξύλινη πλαστική σύνθετη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Eco φιλικά 174 X 21MM κλασική τοίχων επιτροπή τοίχων επένδυσης WPC εξωτερική
| Όνομα προϊόντων: | κλασική ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση επιτροπής τοίχων wpc wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Ανακυκλωμένα 148 X 21mm τρισδιάστατες τοίχων επιτροπές τοίχων Wpc σιταριού επένδυσης φυσικές ξύλινες
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριες τρισδιάστατες βαθιές αποτυπωμένες σε ανάγλυφο ξύλινες επιτροπές τοίχων επιτροπών επένδυσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Σκοτεινός καφές 2.2m τρισδιάστατη εξωτερική τρισδιάστατη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο πίνακας επιφάνεια επιτροπών τοίχων WPC
| Περιγραφή: | τρισδιάστατες βαθιές αποτυπωμένες σε ανάγλυφο ξύλινες επιτροπές τοίχων επιτροπών επένδυσης τοίχων σι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Eco φιλικό τρισδιάστατο τοίχων επένδυσης ξύλινο πλαστικό σύνθετο επιτροπής τοίχων Wpc υπαίθριο
| Περιγραφή: | υπαίθρια τρισδιάστατη βαθιά αποτυπωμένη σε ανάγλυφο ξύλινη επένδυση επιτροπής τοίχων σιταριού ξύλινη |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148x21 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
ROSH 2.9M ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση υπαίθρια έπιπλα επιτροπής τοίχων 174 X 21 Wpc
| Περιγραφή: | ξύλινη πλαστική σύνθετη υπαίθρια επένδυση Wpc επιτροπής τοίχων επίπλων 174x21 ξύλινη πλαστική σύνθετ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 174x21 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Κοίλος πυρήνας Decking κλασικό σύνθετο Decking της X.25 100 2200mm 2900mm
| Όνομα προϊόντων: | Κλασικό σύνθετο Decking - κοίλα σχεδιαγράμματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100X25 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κοίλος |
Προσαρμοσμένη κοίλη στερεά σύνθετη επένδυση 100X25 2200mm 2900mm τοίχων Decking κλασική
| Όνομα προϊόντων: | Κλασικό σύνθετο Decking - στερεά σχεδιαγράμματα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100X25 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Στερεό |
148 X 21 καλυμμένο τρισδιάστατο σύνθετο Decking 2.9M αδιάβροχη ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατη αποτυπωμένη σε ανάγλυφο σύνθετη επένδυση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 148X21 |
| Λειτουργία: | Φιλικός προς το περιβάλλον, αδιάβροχος, φόρμα-απόδειξη, αντίσταση διάβρωσης |

