Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
Στεγανοποιήστε 100 ανακυκλωμένους πλαστικούς πίνακας ξύλινους πίνακες της X.25 WPC Decking
| Όνομα προϊόντων: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 100x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Υπαίθριος 135 πίνακας WPC 2200mm της X.25 WPC Decking ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας
| Περιγραφή: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 130x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
εξαρτήματα 8mm συνδέσμων WPC Decking συνδετήρων 40mm σύνθετα πλαστικά Decking
| Περιγραφή προϊόντων: | πλαστικά κλιπ στερέωσης καταστρώματος για εγκατάσταση σύνθετου καταστρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
Πλαστικός σύνδεσμος Decking συνδετήρων σύνθετος που αποτυπώνει τα εξαρτήματα ROSH σε ανάγλυφο WPC Decking
| Περιγραφή: | Ζεστό πώληση πλαστικών κλιπ πλαστικών συνδετήρων καταστρώματος για κρυφό σύστημα εγκατάστασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
Κρυμμένο εγκατάστασης SGS εξαρτημάτων συνδετήρων WPC Decking Decking συστημάτων πλαστικό σύνθετο
| Περιγραφή: | κρυφά πλαστικά κλιπ συστήματος εγκατάστασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 7mm |
Ασημένιοι ανοξείδωτου γεφυρών βιδών WPC Decking συνδετήρες πινάκων εξαρτημάτων σύνθετοι
| Περιγραφή: | Σύνθετος decking decking σύνδεσμος ανοξείδωτου συνδετήρων ανοξείδωτου πινάκων για το κρυμμένο σύστημ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
το ανοξείδωτο 8mm ψαλιδίζει τους μαύρους συνδέσμους ανοξείδωτου εξαρτημάτων WPC Decking
| Περιγραφή: | συνδετήρες ανοξείδωτου συνδέσμων ανοξείδωτου για το κρυμμένο σύστημα εγκαταστάσεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20x40mm |
| Ύψος: | 8mm |
140 X 23 τρισδιάστατος υπαίθριος επένδυσης τοίχων που εξωθείται εξασθενίζει ανθεκτικό σύνθετο Wpc Decking
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατο αποτυπωμένο σε ανάγλυφο σύνθετο Decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x23 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Κοίλος |
Αδιάβροχοι αλεξίπυροι ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι πίνακες WPC Decking 140 X.25
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατος βαθύς αποτυπωμένος σε ανάγλυφο decking πίνακας WPC |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στερεό σχεδιάγραμμα WPC σύνθετο Decking από εξωθημένος
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο πλαστικό ξύλινο decking σύνθετο επιτροπών wpc επιβιβάζεται wpc στις επιτροπές φρακτών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

