Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
τρισδιάστατη στερεά ξύλινη πλαστική ξυλεία Decking WPC αντιολισθητικό
| Περιγραφή: | Θραυσμάτων ελεύθερος 150x25 πλαστικός ξύλινος σύνθετος decking πίνακας wpc πατωμάτων παραδοσιακός στ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο κοίλο σύνθετο Decking
| Όνομα προϊόντων: | Παραδοσιακοί υπαίθριοι κατασκευαστές πινάκων wpc ξύλινοι decking |
|---|---|
| Μέγεθος: | 146x22 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο Eco φιλικοί στερεά σύνθετου ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι πίνακες Decking 150 X 30
| Όνομα προϊόντων: | Στερεοί πλαστικοί ξύλινοι σύνθετοι decking πίνακες wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
150 της X.25 χιλ. υπαίθριοι ανακυκλωμένοι πλαστικοί Decking αντι εντόμων στερεοί σύνθετοι πίνακες Decking
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο στερεό πλαστικό ξύλινο σύνθετο με το αόρατο στερεώνοντας σύστημα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
ROSH υπαίθριο καλυμμένο σύνθετο Decking WPC λωρίδων κοβαλτίου δάπεδο Wpc εξώθησης αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | υπαίθριο καλυμμένο στερεό co-extrusion πινάκων λωρίδων WPC σύνθετο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 70x11 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχο WPC ανακύκλωσε τους σύνθετους πίνακες Decking που δαπεδώνουν 100 τη X.25 χιλ.
| Περιγραφή: | παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός σύνθετος πίνακας πατωμάτων wpc σύνθετος decking υπαίθριος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Ελεύθερος WPC σύνθετος Decking αδιάβροχος πίνακας θραυσμάτων
| Περιγραφή: | Θραυσμάτων ελεύθερος 140x25 ξύλινος πλαστικός σύνθετος decking πίνακας wpc πινάκων παραδοσιακός στερ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
ISO14001 καλυμμένοι σύνθετοι εξωθημένοι WPC γεφυρών πίνακες Decking κήπων πινάκων κοβάλτιο πλαστικοί
| Όνομα προϊόντων: | Το θραύσμα ελεύθερο 138x23 κορυφαίας ποιότητας κάλυψε το σύνθετο decking ομο-εξωθημένο wpc decking π |
|---|---|
| Μέγεθος: | 138x23 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχος εξωθημένος κοβάλτιο στερεός πίνακας Decking σκληρού ξύλου
| Περιγραφή: | ομο-εξωθημένοι πίνακες δαπέδων γεφυρών WPC |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 142x22 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
146 X 22 WPC τρισδιάστατη σύνθετη Decking αποτύπωση σε ανάγλυφο βουρτσίσματος επένδυσης πλαστική ξύλινη
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατο βαθύ αποτυπωμένο σε ανάγλυφο WPC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

