Όλα τα Προϊόντα
-
Πίνακας WPC Decking
-
WPC σύνθετο Decking
-
Πάτωμα Decking WPC
-
Καλυμμένο σύνθετο Decking
-
τρισδιάστατη επένδυση τοίχων
-
Κλασική επένδυση τοίχων
-
τρισδιάστατο σύνθετο Decking
-
Κοίλο σύνθετο Decking
-
Στερεό σύνθετο Decking
-
Ξύλινη πλαστική σύνθετη επένδυση
-
Σύνθετος πίνακας λωρίδων
-
Το Λ διαμόρφωσε σύνθετο Decking
-
Σύνθετη δοκός Decking
-
Decking εξαρτήματα WPC
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Info
whatsapp :
+8618626070324
λέξεις-κλειδιά [ wpc decking ] αγώνας 158 προϊόντα.
Δαπέδωση 140 X 30 αδιάβροχη WPC σύνθετη Decking υπαίθρια πλαστική πινάκων γεφυρών
| Περιγραφή: | Αδιάβροχος 140x30 wpc υπαίθριος σύνθετος decking πίνακας wpc δαπέδων παραδοσιακός ξύλινος πλαστικός |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 140x30 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Στεγανοποιήστε 150 σύνθετους Decking κοίλους πλαστικούς υπαίθριους Decking πίνακες της X.25 WPC
| Περιγραφή: | Αδιάβροχα 150x25 wpc επιβιβάζονται σύνθετο decking πίνακα wpc κατασκευαστών στον παραδοσιακό ξύλινο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
150 X 30 θραύσμα ελεύθερο αδιάβροχο στερεό WPC ξύλινο πλαστικό σύνθετο Decking
| Όνομα προϊόντων: | Το θραύσμα ελεύθερο 150x30 wpc επιβιβάζεται σύνθετο decking πίνακα wpc κατασκευαστών στον παραδοσιακ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 150x30mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
εξώθηση αδιάβροχο στερεό WPC ξύλινο πλαστικό σύνθετο Decking κοβαλτίου 2200mm
| Περιγραφή: | Αδιάβροχος co-extrusion πατωμάτων 146x22 WPC decking wpc decking ξύλινος πλαστικός σύνθετος κατασκευ |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 146x22 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Βουρτσίζοντας το πάτωμα Decking WPC 138 καλυμμένοι Mouldproof σύνθετοι Decking πίνακες X23 χιλ.
| Περιγραφή: | Το αδιάβροχο πάτωμα 146x22 WPC που ο ξύλινος πλαστικός σύνθετος κατασκευαστής κάλυψε τους σύνθετους |
|---|---|
| Μέγεθος: | 138x23 χιλ. |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Ολίσθηση Anit κανένας κοίλος πίνακας Decking αποσυνθέσεων 140 ομαλοί ξύλινοι Decking πίνακες της X.25
| Όνομα προϊόντων: | Παραδοσιακοί υπαίθριοι ξύλινοι decking πίνακες wpc |
|---|---|
| Μέγεθος: | 140x25mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
στερεοί ξύλινοι πλαστικοί σύνθετοι Decking πίνακες 3m 2200mm 2900mm
| Περιγραφή: | Αδιάβροχα 150x25 wpc περιφράζουν σύνθετο decking πίνακα wpc επιτροπής τον παραδοσιακό ξύλινο πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
30 X 40mm σύνθετες δοκοί ξυλείας WPC καθιστούν αλεξίπυρες τις ξύλινων πλαστικών δοκούς για Decking
| Περιγραφή προϊόντων: | Ξύλινη πλαστική σύνθετη decking καρίνα δοκών WPC δοκών WPC Decking για την εγκατάσταση |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | 30x40mm |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχη επιτροπή δαπέδων WPC ξύλινη πλαστική σύνθετη
| Περιγραφή: | Αδιάβροχα 150x25 wpc περιφράζουν σύνθετο decking πίνακα wpc επιτροπής τον παραδοσιακό ξύλινο πλαστικ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x25 χιλ. |
| Μήκος προϊόντων: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |
2200mm στερεό υπαίθριο καλυμμένο σύνθετο Decking WPC ξύλινο πλαστικό σύνθετο Decking
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατο βαθύ αποτυπωμένο σε ανάγλυφο WPC |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142x22mm |
| Μήκος: | 2200mm, 2900mm, ή προσαρμοσμένος |

