Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
140 X 30 Su Geçirmez WPC Kompozit Zemin Kaplaması Dış Mekan Plastik Güverte Panoları Döşeme
| tanım: | Su geçirmez 140x30 wpc dış mekan döşeme geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x30 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez 150 X 25 WPC Kompozit Zemin Kaplaması İçi Boş Plastik Dış Mekan Decking Panoları
| tanım: | Su geçirmez 150x25 wpc kurulu üreticileri geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kapla |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
150 X 30 Kıymıksız Su Geçirmez Katı WPC Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | Kıymıksız 150x30 wpc kurulu üreticileri geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplama |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 150x30mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Co Ekstrüzyon Suya Dayanıklı Katı WPC Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| tanım: | Su geçirmez 146x22 WPC zemin döşemesi ortak ekstrüzyon wpc zemin kaplaması ahşap plastik kompozit ür |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 146x22 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Fırçalama WPC Zemin Zemin Kaplaması 138 X23 Mm Küflenmez Kapaklı Kompozit Zemin Kaplama Levhaları
| tanım: | Su geçirmez 146x22 WPC zemin zemin kaplaması ahşap plastik kompozit üreticisi kapaklı kompozit zemin |
|---|---|
| Boyut: | 138x23 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Anit Slip No Rot Hollow Deck Levha 140 X 25 Pürüzsüz Ahşap Deck Levha
| Ürün adı: | Geleneksel açık wpc ahşap zemin kaplaması panoları |
|---|---|
| Boyut: | 140x25mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm 2900mm Masif Ahşap Plastik Kompozit Döşeme Levhaları 3m
| tanım: | Su geçirmez 150x25 wpc çit paneli geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması açı |
|---|---|
| Boyut: | 150x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Zemin Kaplaması için 30 X 40mm WPC Kompozit Kereste Kirişler Yanmaz Ahşap Plastik Kirişler
| Ürün Açıklaması: | WPC Döşeme Kirişi Ahşap Plastik Kompozit döşeme kirişi Kurulum için WPC omurga |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 30x40mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Su geçirmez WPC Ahşap Plastik Kompozit Döşeme Paneli
| Tanım: | Su geçirmez 150x25 wpc çit paneli geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması açı |
|---|---|
| Boy: | 150x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
2200mm Katı Dış Mekan Kapaklı Kompozit Zemin Kaplaması WPC Ahşap Plastik Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | 3D Derin Kabartmalı WPC zemin kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 142x22mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

