Tüm ürünler
-
WPC Zemin Kaplaması Kurulu
-
WPC Kompozit Zemin Kaplaması
-
WPC Zemin Kaplaması
-
Kapaklı Kompozit Decking
-
3D Duvar Kaplama
-
Klasik Duvar Kaplaması
-
3D Kompozit Zemin Kaplaması
-
İçi Boş Kompozit Zemin Kaplaması
-
Katı Kompozit Zemin Kaplaması
-
Ahşap Plastik Kompozit Kaplama
-
Kompozit Ön Pano
-
L Şekilli Kompozit Decking
-
Kompozit Decking Kiriş
-
WPC Decking Aksesuarları
İlgili kişi :
Info
Naber :
+8618626070324
anahtar kelimeler [ wpc decking ] eşleşme 158 Ürünler.
Su geçirmez 100 X 25 WPC Decking Board Geri Dönüşümlü Plastik Ahşap Levhalar
| Ürün adı: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 100x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Dış Mekan 135 X 25 WPC Decking Board WPC 2200mm Ahşap Plastik Kompozit Levha
| tanım: | geleneksel ahşap plastik kompozit wpc kompozit zemin kaplaması döşeme tahtası açık |
|---|---|
| Boyut: | 130x25 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
40mm Kompozit Plastik Döşeme Klipsleri Bağlantı Elemanı WPC Döşeme Aksesuarları 8mm
| Ürün Açıklaması: | kompozit zemin kaplamasının montajı için plastik klipsler zemin kaplaması tutturucu |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
Plastik Klipsler Kompozit Decking Raptiye Kabartma WPC Decking Aksesuarları ROSH
| tanım: | Gizli kurulum sistemi için sıcak satış plastik klipler plastik zemin kaplaması raptiye |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
Gizli Montaj Sistemi Plastik Kompozit Döşeme Klipsleri WPC Döşeme Aksesuarları SGS
| tanım: | gizli kurulum sistemi plastik klipsler |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 7 mm |
Gümüş Paslanmaz Çelik Güverte Vidaları WPC Döşeme Aksesuarları Kompozit Levhalar Klipsler
| tanım: | Gizli kurulum sistemi için kompozit zemin kaplama levhaları paslanmaz çelik klipsler paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
8mm Paslanmaz Çelik Klipsler Siyah WPC Deck Aksesuarları Paslanmaz Çelik Bağlantı Elemanları
| tanım: | gizli kurulum sistemi için paslanmaz çelik bağlantı elemanları paslanmaz çelik klipsler |
|---|---|
| Boyut: | 20x40mm |
| Yükseklik: | 8mm |
140 X 23 3D Duvar Kaplamaları Dış Mekan Ekstrüde Solmaya Dayanıklı Kompozit WPC Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | 3D Kabartmalı Kompozit Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Boyut: | 140x23 |
| Özellik: | Oyuk |
Suya Dayanıklı Yanmaz Ahşap Plastik Kompozit Levhalar WPC Decking 140 X 25
| Ürün adı: | 3D derin kabartmalı WPC zemin kaplaması tahtası |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 140x25 mm |
| Ürün Uzunluğu: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |
Ekstrüde ile Katı Profil WPC Kompozit Zemin Kaplaması
| Ürün adı: | açık plastik ahşap zemin kaplaması panelleri wpc kompozit zemin kaplaması panelleri wpc çit paneller |
|---|---|
| Boy: | 142x22 mm |
| Uzunluk: | 2200mm, 2900mm veya Özelleştirilmiş |

