همه محصولات
تماس با شخص :
Info
واتس اپ :
+8618626070324
کلید واژه ها [ wpc decking ] همخوانی داشتن 158 محصولات.
100 X 25 WPC کامپوزیت سنتی تخته های عرشه چوب پلاستیکی در فضای باز
| نام: | تخته دکینگ کامپوزیت wpc کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی 100x25 بدون تراشه در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 100x25mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته کفپوش کامپوزیت جامد 140 × 25 میلیمتری WPC کامپوزیت خاکستری 4 متر
| نام: | تخته چوب پلاستیکی 140x25 بدون تراشه تخته عرشه کامپوزیت سنتی چوب جامد کامپوزیت wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 140x25 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
برس زدن تخته های پلاستیکی درپوش دار مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش عرشه کفپوش WPC
| شرح: | عرشه کفپوش کامپوزیت درپوش دار کفپوش WPC در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
Bi Color Hollow Terrace ECO Wpc Board Decking Brushing Surface
| شرح: | تخته کفپوش کامپوزیت کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی wpc در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 130x25 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
کفپوش تخته توخالی WPC کامپوزیت 150X25 WPC با سیستم بست پنهان
| نام: | عرشه WPC برجسته سه بعدی عمیق |
|---|---|
| اندازه محصول: | 150x25 |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت WPC غیر سمی 135 X 23 میلی متر
| نام محصول: | تخته دکینگ کامپوزیت wpc کامپوزیت چوب پلاستیک سنتی 135x23 بدون تراشه در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 135x23mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
تخته های کفپوش قهوه ای کامپوزیت WPC کامپوزیت 146 X 22 توخالی
| نام محصول: | تخته های دکینگ کامپوزیت WPC سنتی توخالی |
|---|---|
| اندازه: | 146x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت کامپوزیت اکسترود شده 2900 میلی متر
| نام: | کفپوش کامپوزیت درپوش دار کفپوش wpc با اکسترود در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 142x22 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
عرشه کامپوزیت هسته جامد در فضای باز ضد آب تخته WPC با درپوش 2.9M
| نام محصول: | تخته های عرشه کامپوزیت WPC در فضای باز با اکستروژن مشترک |
|---|---|
| اندازه: | 142x22mm |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |
بدون پوسیدگی بدون ضد کپک ضد کپک در فضای باز چوب پلاستیکی کامپوزیت تخته
| نام محصول: | پانل های کفپوش کامپوزیت wpc چوب پلاستیک سنتی در فضای باز |
|---|---|
| اندازه: | 135x25 میلی متر |
| طول: | 2200mm، 2900mm، یا سفارشی |

